Catrice

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Myselfie, az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2015. december 6.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2015-ös júliusi limitált kiadás

A lágy rózsaszín és barack árnyalatok könnyű, átlátszó textúrával kényeztetnek. A ragyogóan természetes megjelenésért, hogy sugárzóan kecses légy.

2 féle árnyalatban kapható: C01 Butterfly Kiss és C02 Honey Blossom

foxinthebox

2016. január 9.

13 éves korom óta nem volt szájfényem, de most valahogy rámjött, hogy kell, aztán pont megláttam a rossmannban a kiárusított catrice termékek közt. a honey blossom árnyalat jött velem, pont olyan, amilyet szerettem volna, azaz egy darab csillám nincs benne. a kasszánál természetesen eredeti árat számoltak fel, de mivel sietnem kellett a vonathoz, nem reklamáltam, arra gondoltam "jobb ha tetszeni fogsz, különben te is a fiók mélyén végzed" szerencséje van, tetszik :D keveset felvíve nagyon szép fényt ad az ajkaimnak, nem ragad egyáltalán, olyan érzetű, mint egy testesebb ajakápoló. tartóssága kb. 2 óra, ha nem eszek, amivel nekem semmi problémám nincs. a csomagolása is szép, kár, hogy máris kopik a minta :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

TBeszter

2015. szeptember 15.

Gyönyörű. Engem a csomagolásával is teljesen levett a lábamról, nagyon szép darab, de maga a termék is nagyon meggyőző. Ez az első szájfény, amit igazán szeretek, tetszik a szolid színe, az állaga, a keféje, még az alig észrevehetően vaníliás illata is. Nagyon sajnálom, hogy limitált kiadás és ilyen későn figyeltem fel rá, nagyon szeretnék beszerezni még belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Regi84

2015. július 7.

Szerintem ez az első olyan szájfényem, amit nem csak azért vettem mert akciós vagy úgy kaptam valakitől. Alapból annyira nem rajongok értük, mert nem szeretem ha minden beleragad. Ennek olyan kis szép volt a csomagolása, hogy muszáj volt megvenni. Én is C02es árnyalatot hoztam haza, mert szerintem a másik túl világos... Igazából ez se sötét, de ha valamilyen rúzst rakok alá szerintem nagyon szép. Összességében nekem nagyon tetszik, ez a legjobb a kollekcióból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Myselfie

2015. július 3.

Rajongok a Catrice limitált kiadású termékeiért, az imádnivaló dizájnnal és a minőséggel mindig levesznek a lábamról! Ennél a szájfénynél sincs ez másképp: már alig vártam, hogy a boltokba kerüljön az új trendkiadás és végre megkaparinthassam az áhított darabokat! A kinézett C02 "Honey Blossom" szájfény az enyém is lett! :) Idejét se tudom már mikor volt utoljára rendes szájfényem, leginkább rúzsokat használok. Ezzel viszont nagyon betaláltam, gyönyörű fényt és teltséget ad az ajkaimnak, viszonylag tartós, ráadásul nem is kellemetlen viselet, nem hagy ragacsos érzést.
Csillagos ötös, még több ilyet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Csillagos ötös, még több ilyet! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).