Catrice

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1089-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WaterLily, Módosítva: 2018. július 4.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1089

Innovatív szemöldökfilc egyedülálló folyékony formulával, mellyel tökéletesen definiálható a szemöldök. Az egyedülálló formula egész nap tart.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1089 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
GardenofEve01

2019. augusztus 30.

Egy valódi game changer volt ez a termék.Amíg ki nem vonták a forgalomból." Szerencsére" még hasonlót sem lehet azóta találni, ami ennyire makulátlan vonalakat tud alkotni és annyira precíz, vékony a tus kialakítása hogy öröm vele dolgozni. Ha valaki tud esetleg alternatívát rá, elárulhatná :)
Imádom. Már több mint 1 éve használom minden egyes nap. és még mindig van benne. Legjobb termék kategóriára esélyes lenne szemöldökfilc kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

MaryMills

2019. augusztus 1.

Igazi sorscsapás, hogy már nem lehet kapni :(
Nincs párja a drogériás piacon. Nagyon zsíros a bőröm, MINDEN leolvad róla, de ez még egy buli/alvás után másnap is vállalhatóan nézett ki.
Még van egy kevés cucc a filcembem, de kb. csak ünnepnapokon veszem elő.
Bárcsak újra piacra dobnák, rettentően hiányzik :( :( :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Igazi sorscsapás, hogy már nem lehet kapni :(
Még van egy kevés cucc a filcembem, de kb. csak ünnepnapokon veszem elő.
Bárcsak újra piacra dobnák, rettentően hiányzik :( :( :(

pezzthings

2019. július 18.

Őszintén megmondom, hogy nekem nagyon hiányzik ez a termék. Nagyon meg voltam vele elégedve, nagyon precíz szemöldököt tudtam varázsolni vele és nagyon küzdöttem, amikor vissza kellett térnem a ceruzákhoz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

selgah

2019. július 16.

én is azok táborába tartozom, akik imádták ezt a terméket és szomorúan kutatnak tovább egy, legalább megközelítőleg jó szemöldökfilc után. Nos, azt hiszem én megtaláltam, mégpedig Notino-n bukkantam rá az Ardell Stroke a Brow termékre. Több árnyalatban kapható, erősen pigmentált, ugyanarra használom, amire a Catrice termékét is anno, kis fake szálacskákat rajzolni, kitölteni a hiányzó részeket. Nagyon jól működik eddig, bár az ára kicsit borsosabb, mint a Catrice filcének, de ha összeszámolom, hogy mennyi pénzt dobtam ki olyan termékekre, amelyek nem hozták a kívánt hatást, nem vészes :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

noralesmith

2019. május 27.

Ez (volt) a legjobb szemöldökformázó, nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Tökéletes vonalat lehet vele húzni, természetes hatása van és tartós. Még egy pici van belőle, de nem tudom mihez kezdek majd, ha kifogy. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

rekucccc

2019. február 28.

Imádtam! Nagyon szomorú vagyok, hogy már nem gyártják, mert azóta sem találtam ehhez fogható szemöldök formázót, ez volt a kedvenc sminktermékem:) Tökéletes szemöldököt lehetett vele rajzolni, tartós volt, precíz, szóval a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

AppleMaple

2018. december 10.

Nekem a 040 Brow'dly Presents árnyalat van meg. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve, annyira, hogy már újra is vettem.

Az újdonság kedvéért kipróbálnék más filceket is azért. Ha tudtok ajánlani nekem, nagyon örülnék.

UPDATE: Szóval én ezt 2016-ban fedeztem fel, és azóta is ezt használom. Közel 10x újravettem. Nem is tudom mit fogok csinálni, most hogy látom kivonták a forgalomból és egyetlen üzletben sem találtam egy ideje. Ahjj azok a szép idők ... Csillagos 5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

agee89

2018. november 29.

Körülbelül 2 éve kaptam egy barátnőmtől. Először vonakodva próbáltam ki, mert ezelőtt ceruzával rajzoltam meg a szemöldököm. Abszolút pozitívan csalódtam. A vékony filchegynek köszönhetően szépen, egyenletesen tudom felvinni a bőrömre és annak ellenére, hogy zsírosabb a bőröm, nap végére nem maszatolódik el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

szianna

2018. november 15.

Nagyon természetes hatást lehet vele elérni, bátran meghosszabbíthatjuk vele a végeket és kitölthetjük vékony vonalkákkal a szemöldök elejét is. Az íves részt szeretem magasabbra húzni és erre mindent kipróbáltam már, por-pomade-ceruza-mindenfélét, de mind közül ezzel lett a legszebb a végeredmény.
Egy hatalmas negatívuma, amit már másoknál is olvastam, hogy hajlamos elszíneződni!! Egy idő után beszürkül, sőt, egyszer edzés után rámszóltak, hogy zöld a szemöldököm, szóval az izzadást sem bírja ki. Plusz, ha szemöldökfixáló zselét kenünk rá, lila lesz. Emiatt már nem szívesen használom, mert ki tudja, mikor milyen színűvé változik, de mivel eddig ezzel a filces dologgal tudtam a legprecízebben dolgozni, be fogok ruházni egy hasonló végű MAC Shape + Shade brow tint-re

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Brami

2018. október 14.

Nem rossz, de egymagában nem szoktam használni hanem kiegészítésként ha a por valahol esetleg nem fogja be jól a szemöldököm, vagy a kontúrok meghúzásában. Négy csillagot adok rá mivel sajnos nagyon hamar elveszíti a pigmentáltságát. Kb egy hét használat után mintha kezdene kifogyni a szín belőle, így nem mondanám 5 csillagos terméknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice