Catrice

Ár:   940 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2019. március 11.

Kiszerelés:   0,3 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Tmika

2018. június 8.

Még nem sokszor használtam, de mindig ugyanazt tapasztaltam. Nem vízvonalra rakom, mert nekem ott szerintem a tetoválás sem maradna fent, hanem a szempilláim tövébe. Viszonylag könnyen el tudom dolgozni, de a folyamat során a szempillámra is kerül belőle, ezt sajnos nem sikerül kikerülni. A végeredmény szép, a fekete leves (szó szerint) este jön, amikor ezt valahogy el kell távolítani. Na az több nekifutást, rengeteg lemosót, vattát igényel, és még így is előfordul, hogy ha figyelmetlen vagyok, reggelre ott figyel a szemem alatt a maradék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

zsu814

2017. december 29.

kb 1 éve használom; a kedvencem, könnyű bánni vele, ott marad egész nap, ahol maradnia kell ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Szucsnori

2017. április 15.

Puha és jól pigmentált, nagyon könnyű felvinni. Ezzel szoktam kihúzni a felső vízvonalam és a helyén marad egész nap, pedig nagyon érzékeny a szemem és a szemceruzáktól sokszor be is könnyezik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Kingucii

2016. június 20.

A Rossmannban vettem már sokadik alkalommal. Szeretem ezt a szemceruzát.Puha,jól pigmentált, könnyű fevinni és szerencsére nem maszatolódik, a helyén marad. Nem töredezik,nem karcol, sokáig kitart.(kb 3 hónapja van meg) Eddig max 6órát volt rajtam és semmit sem kopott, nem fakult,nem maszatolódott. Nekem remekül bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

virag004

2016. június 12.

Vettem belőle egyet, tetszett, hogy elvileg tovább fent marad a szememen, mert a szemem hamar nekiáll könnyezni és azonnal a festéket, de ez a termék nagyon nem vált be, éreztem, ahogy karcolja a bőrömet és még csak nem is látszódott belőle semmi, így többször is végig kellett mennem rajta, de akkor is csak erősebb szürkét és vörös szemet kaptam, mert a végére annyira kikészítette a szemem, biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

nicolebunny

2016. június 1.

Nem ezt akartam megvenni, viszont a kedvenc szemcerkám nem volt éppen, nekem meg mindenféleképpen kellett egy szemceruza, úgyhogy rá esett a választásom. Vízvonalon sajnos nem működik nekem, pedig nem vagyok könnyezős fajta.. Hamar begyűlik a szemzugomba és a szemem alá. Viszont szemhéjon szépen tart, max a belső szemzugban halványodik el a nap végére, de az könnyedén korrigálható és nem is annyira feltűnő. Egyébként puha a ceruza, jól pigmentált, elég egyszer meghúzni a vonalat, úgyis tökéletes. Összességében meg vagyok vele elégedve, de nem fogom újravenni, mivel a kedvenc szemceruzám a vízvonalon is tartja magát minimális kopással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Svetlana

2016. április 6.

Maszatolódik, kopik, soha többet ilyent!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 6.

Maszatolódik, kopik, soha többet ilyent!

marryjane

2016. január 10.

Elmegy.
Könnyů a használata, szép csomagolás, fekete és ennyi.
Semmi extra és tartósságra pedig botrány. Első catrice csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Elmegy.
Könnyů a használata, szép csomagolás, fekete és ennyi.
Semmi extra és tartósságra pedig botrány. Első catrice csalódás.

FNina

2015. október 2.

Megvettem egyszeri alkalomra, mert SOS kellett egy szemceruza. Nem használtam egy ideig, legutóbb elővettem... Nos... a ceruza tartalma vesztett puhaságából, kemény, karcol, nem lehet vele még kézfejre sem fájdalom nélkül rajzolni. Nem ajánlom, sokat bajlódik vele, aki el szeretné használni az egészet.
SOS vészhelyzeti ceruzának megtartom, egy kis melegítés után szerintem használható, de mindennapos használatra semmiképp!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Katacska3

2015. július 22.

Nem ezt akartam venni az üzletben, de nem volt a másik.
Pozitív csalódás számomra, nagyon jól fog, nem kell erősen húzni vele a vonalat, csak alulra használom, hogy kihúzzam vele a szemem. Nagyon szép mély fekete a színe, brutál jól kiemeli a szemeket.
Tartós, közel 38 fokban is a helyén maradt egész nap. Jó választás volt és még biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Nem ezt akartam venni az üzletben, de nem volt a másik.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0