Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2014 szeptemberi limitált kiadás

Gönyörű szín, tökéletes fedés és ragyogó metálos csillogás. Az extra széles reservoir ecset pont megfelelő mennyiségű lakkot visz a körömfelszínre csíkozódás nélkül. Akár már egy ecsetvonás elegendő a tökéletes metálos manikűrhöz.

5 árnyalatban kapható: C01 Alluring Red, C02 Alluring Pink, C03 Metalight, C04 Metallicious, C05 Metalfusion

Malachite

2014. december 19.

Hű ezt nagyon elkapkodták, ugyanis én már csak a kifosztott állványt találtam meg, amin a C03 Metalight árválkodott egyes egyedül. Nem sokáig:) Az üvegben és először felkenve úgy tűnhet, hogy valamiféle fémes barnás bézs árnyalat, pont amit kerestem, de felkenve bizony rosegold-dá változik, amin meglepődtem, de annyira nem bánom. A tartósságára nincsen panasz, konkrétan két hete van a lábamon, és le se lehet robbantani, annyi a baja hogy lenő :D. Kézen nyilván kevésbé tartós, de ez egy határozottan jól sikerült lakk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

eveartstar

2014. december 15.

Nekem a C03 Metalight van meg, azóta rose gold fan lettem. A moyra desert rose homoklakkjával szoktam bele húzni hosszában egy-egy 3-4 mm széles csíkot díszítésként /nem pont középre, hanem 1/3-2/3 arányban/, ami eszméletlenül csillog rajta, olyan mintha a fémes alaplakkot bemarták volna... a kedvenc manim. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 15.

Kmanci

2014. november 22.

A C01 Alluring Red és a C03 Metalight van meg. Szerintem gyönyörűek. Tényleg nagyon jól fednek akár már egy rétegben is. Nekem ez az ecset túl nagy, még szoknom kell. A Metalight egy beazonosíthatatlan szín, leginkább rose gold, se nem arany, se nem bronz, se nem metálrózsaszín. Szerintem nagyon szép, díszíteni is jól lehet vele, sok lakkhoz passzol. A piros pedig egy igazi karácsonyi piros, mivel karácsonymániás vagyok, így ebben a szezonban ő lesz a kedvencem. Tartósságukkal sincs gondom, BTGN fedőlakkal nálam egy hetet bírnak (mint amúgy minden lakk).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Emolliensek: Lecithin, Silica Silylate
Emulgeálószerek: Lecithin