Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tuzgyujto, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

2013 február-márciusi trendkiadás.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

danikafazik

2014. február 27.

A discreet artist árnyalat van meg, ezt használom nagyjából mindennap. szép, természetes színt ad az arcomnak, a számra viszont sajnos nincs hatással. Egyszerű a használata, nekem legalábbis könnyebb ujjal felvinni, mint egy por állagú pirosítót ecsettel. És nincs ragacsos érzés utána :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

0kosan

2014. február 12.

Ódzkodva dobtam a kosaramba, mert még soha nem használtam krém állagú pirosítót, viszont 250 (!!) Ft-ba került. Kipróbáltam és szuper! Szép a színe az arcomon, a világos bőrömhöz - kék szememhez - szőke hajamhoz illik (a legvilágosabb színt sikerült megvennem), eloszlatni sem bonyolult, bár az tény, hogy - egyelőre - egy por állagú pirosítóval gyorsabban végzek. Az arcom sem ragad tőle (ettől féltem legjobban). Abszolút megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Mozart

2013. október 28.

Ma vásároltam meg pirosba és egyszerűen imádom. Vékony rétegben gyönyörű színt ad a számnak, mintha mindig is ez hiányzott volna az életemből! :) Pirosítóként is megállja a helyét, bár én jobban kedvelem a barack színeket, de ha valamit, akkor ezt biztos újravásárolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

godori

2013. szeptember 12.

Sajnos a világosat vettem meg. A számon borzalmasan mutat teljesen elszínteleníti. Pirosítóként elmegy a színe de az eloszlatásával még gondjaim vannak ezért ritkán használom. Nekem nagyon nem érte meg teljes áron megvenni, de mivel a másik két sötétebb szín ettől még lehet jó ezért két csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Teo

2013. augusztus 27.

Akciósan vásároltam.Nagyon szerettem volna már egy piros pirosítót,úgyhogy kapóra is jött. Nagyon szépen mutat az arcon,könnyű kézzel is eloszlatni, és ecsettel(dou fibre) is nagyon szép,természetes hatás jön létre.Az ajkaimon is használtam már,és használni is fogom mert kellemesen beszínezi őket,és nem tapasztaltam,hogy szárítana.Maximálisan elégedett vagyok vele,5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

orsipanka

2013. augusztus 27.

A cikláment vettem meg és szájfénynek használom, mert a krémes pirosíókat nem tudom szépen felvinni. Hiába szép a színe, nehéz egyenetesen felvinni és könnyen kopik. Mostanában úgy használom, hogy teszek rá színtelen szájfényt, úgy jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

zalla

2013. június 16.

Akciósan találtam rá, gondoltam egy próbát megér pirosítóként. A madam butterfly-t vettem meg, ami elég durva színnek néz ki... Szerencsére feltéve nagyon természetes (még sötétebb tónusú bőrön is), persze jobban kell figyelni a mennyiségre és az eldolgozásra. Közepesen tartós (púderrel fixálva sokkal tovább fenn marad). Nekem nagyon tetszik a termék, 600 Ft-ot mindenképpen megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

bernilife

2013. június 2.

Egyszerűen imádom!:)Én a cikláment választottam, nagyon megérte, használom ajakszínezőnek és pirosítónak egyaránt, mindkettő nagyon tetszik és nagyon szép hatása van.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

redberry.247

2013. március 21.

Szintén a Madam Butterfly boldog tulajdonosa vagyok. Már nagyon régóta szerettem volna nem-púderes pirosítót beszerezni, de nem találtam (igazán jót) ezért ez most pont kapóra jott, ha mást nem, tesztelésre. Igazából a világos rózsaszínt akartam, de semmi nem látszott belőle a kézfejemen. Ettől is tartottam, mert nagyon fehér a bőröm, a sötétet nem mertem bevállalni, de szerencsére nagyon könnyen eldolgozható, és szép, pinkes orcákat varázsol :)Én használom szájra is, most olyan "időszakomban" vagyok, hogy imádom, ha az arc és a szájszín harmonizál..majd kinövöm.:D Egyébként sokáig kitart, jóval tovább, mint a púder pirosítók, és mivel krémes, tényleg sokkat természetesebb a végeredmény. Tökély!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

ernestina

2013. március 17.

Pirosítónak szántam, másodlagosan ajakszínezőnek. Mégis elsősorban a Carmex-szel előkészített számra használom, a krémes pirosítókról végleg lemondok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.