Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magas fedésű körömlakk 5 divatos, extra hosszantartó, élénk színben. A színek között megtalálhatóak sima és csillámos árnyalatok is.

• 01 Discreet Artist
  • 02 Picked Cherry Blossoms
  • 03 Madam Butterfly
  • 04 Dance In Gion
  • 05 Planet Tokyo

sailorluna

2018. augusztus 9.

én a zöldet szereztem meg. 2 rétegben tökéletesen fed, és fedőlakk nélkül is kibír 4 napot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Avicky

2013. november 8.

Az olcsó körömlakkok királya a Catrice. MIndent tud amit a nagyok: gyönyörű színek, gyors száradás, fényes felület. Csak egyben marad el a profi lakkoktól: tartósságban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Teo

2013. július 13.

Én a Madam Butterfly árnyalatot vettem meg akciósan 399ftért. Szerintem annyit mindenképp megér.Szép bogyós,málnás színe van,jól terül, nekem egy rétegben is tökéletesen fed-most lakkoztam ki a lábkörmeimet, és gyorsan szárad.Lábon általában minden tartósabb ezért erről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

eo

2013. május 25.

Tényleg nem a legjobb a fedése, de ez az általam beszerzett Discreet Artist árnyalatnál még tetszik is. Szép, tejes színe van, tény, hogy még három rétegben is látszik a körömvonal, de ez valahogy olyan finommá és bájossá teszi az összképet. Ez a szín minimum két vastagabb réteget igényel, de három rétegben is kipróbáltam (nem számottevő a különbség, így végül kettőnél maradtam), tartottam is tőle, hogy sosem fog megszáradni. Viszont egészen gyorsan száradt ezzel együtt, de azért rásegítettem NYC fedőlakkal. Valamennyire csíkoz is, de nem vészes. Szép kezeken, ápolt körmökön mutat igazán jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

la.petite.peste

2013. április 6.

Nekem a piros (03 Madam Butterfly) van meg, az 2 rétegben is nagyon jól fed, és kifejezetten szép, kicsit bogyós piros színe van, nagyon szeretem. Szépen elterül, jól fed és gyorsan szárad.
Tarósságáról magában nem tudok nyilatkozni, mert csak fedőlakkal viseltem eddig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Ksari

2013. március 21.

Nagyon szeretem a Catrice lakkokat, de ezzel nem vagyok teljesen elégedett. Azt írja, hogy magas fedésű, hát 2 rétegben sem fed tökéletesen. Ráadásul elég sokáig szárad. Viszont a szín gyönyörű (nekem a lila van), ezért nem akarom nagyon lepontozni. Ja, és szép a díszítés a tetején :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.