Catrice

Ár:   950 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mamendesz, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Segítségével egyszerűen készíthetünk ombre körmöket. A lakkot a már kifestett körmeinkre felvive minden rétegnél egyel sötétebb árnyalatot kapu

Ciklon3

2017. augusztus 28.

Nem jöttem rá anno, hogy milyen színnel passzolhat. Egy ilyen bordós-feketés-barnás jelly-szerű réteget alkotott a lakkokon. Világos, pasztell színek úgy néztek ki vele, mintha koszos lenne, bordós színeknél pedig nem nagyon látszott változás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

v.alexandra27

2017. február 25.

Annyira nekem sem vált be, nagyon hamar megszárad, nem lehet normálisan eloszlatni, csíkos lesz a körmöm utána. Rózsaszínes, pirosas színekkel szerintem jobb a végeredmény, mint pl kékkel, de annyira nem látványos. Sajnálom, hogy ennyit kiadtam érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

lia007

2016. január 29.

Vegyes érzések vannak bennem, mert tényleg csíkoz és nem olyan szépen terül.. viszont elég ötletes és tényleg sötétít. Ennek ellenére szerintem is lehetett volna jobb a kivitelezés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

cyprienne

2016. január 12.

Most vettem meg, nem olvastam el előtte a sok vészjósló kommentárt. Az üvegen látható kép röhejes, a valóságban tényleg közel sem olyan a hatása, bár ez egyértelműnek tűnt, a képen mintha inkább 4 különböző árnyalatú rózsaszínt használtak volna. Na mindegy, ennek ellenére kipróbáltam, gondoltam egy Catrice-es körömlakkal, az árnyalat neve Meet Me At Coral Island. A hatás nem valami látványos, kicsit "bemocskolta" és besötétítette a szép korall lakkot, de kellett hozzá jó pár réteg. Még van pár szín a tarsolyomban, amivel kipróbálom, addig kap egy kegyelem-hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Piko888

2015. december 27.

Nekem sem vált be igazán. 4 rétegnél már foltos lesz, másrészt mivel alapból bordó, végeredmènyben minden színből (pl világoskék, sárga, bézs stb) bordót csinál, ahelyett, hogy sötétítene. Mondjuk ezt már megvétel előtt sejthettem volna, de annyira ígéretesnek tűnt. Harmadszor, minél több réteg lakk van a körmön, annál nagyobb az esélye, hogy kopás helyett egyben lepattan az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

emcuscicus666

2015. augusztus 13.

Nalam nagyon jol mukodik, teszi a dolgat. :)
En egy elenk piros szinen probaltam ki eddig, es szepen latszott az atmenet. Valoban hig maga a termek, de eppen ezert konnyu vele banni.
Ket retegben szep sotet pirosat, (de meg nem bordot) csinalt a tuzpiros lakkbol. Nagyon latvanyos volt a kulonbseg. Parom lenyugozve nezte, min munkalkodok. Mindig meglepodik, hogy mennyi ujdonsagot talalnak ki a szepsegiparban. Erre az ombres hatasra, csak annyi volt a reakcioja, hogy ,,boszorkanysag"... (kozben forgatja az uveget a kezeben, szagolgatja, vizsgalgatja... :DDD
Ezert a reakcioert mar megerte megvenni. :DD
Visszaterve az lakkra, amit iger, azt teljesiti. Nalam nem lett csikos, foltos, egyenletlen. Szerintem csak tudni kell vele banni. Erdemes beruhazni ra, mert egy-egy megunt lakkunkat is felturbozhatjuk vele. Egeszen mas szint kapunk, ha az osszesre kenunk nehany reteget.
Egyebkent nagyon hamar megszarad, ami szinten elony, ha sokkal sotetebbre akarjuk a vegeredmenyt. Nalam mukodik, ez a lenyeg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Nalam nagyon jol mukodik, teszi a dolgat. :)
Ezert a reakcioert mar megerte megvenni. :DD

palotaizs

2015. május 26.

Hát ezt senkinek nem ajánlom. Borzasztó foltos és csíkos lesz az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Hát ezt senkinek nem ajánlom. Borzasztó foltos és csíkos lesz az eredmény.

Mimik

2015. május 22.

Nekem az ég világon semmit nem csinált... :( Pedig nagyon megörültem amikor megláttam hogy van ilyen és alig vártam hogy kipróbálhassam, de sajnos csalódnom kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

dorci993

2015. január 12.

Az alapötletet nagyon jónak tartom,a megvalósítása már kevésbé lelkesítő. Maga az ombre dolog valamelyest működik, de másra számítottam, mivel nem néztem swatchot előtte, és csak a lakk kupakján lévő ábra alapján döntöttem :D Szóval a kép alapján a világos rágórózsaszínből 3 réteg után sötét fukszia színű lesz. Nem. 3 réteg után (kipróbáltam egy világos babarózsaszínnel) a kisujjamon nem fukszia lesz, hanem sötétrózsaszín, nem indul el a lila felé a szín. Kicsit tehát megtévesztő...ezt leszámítva sincs minden rendben vele azonban, mivel nehéz egyenletesen és szépen felkenni, és valahogy az én körmömön beleragad minden szösz a környékről :/ Nem tragikusan rossz, csak elég kezdetleges a megvalósítás szerintem. Összességében 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

WaterLily

2014. december 30.

Nem is tudom, vegyesek az érzéseim ezzel a lakkal kapcsolatban. Még a Glamour-napokon szereztem be, s rögtön ki is próbáltam egy menta színű lakkon, de nagyon csúnya lett a végeredmény: bordós csíkos trutyi. El is tettem, úgy voltam vele, hogy ez egy teljes pénzkidobás, szidtam magam, mint a bokrot.
Aztán valamiért a kezembe akadt az essence dare it nude-jával együtt, és jött az isteni ötlet. Magam sem hittem, de ezzel a lakkal működik! Persze ki kellett tapasztalni a mennyiséget és ugyebár várni kellett egy minimális száradást a rétegek között, úgyhogy (nekem) időigényes. Ja és nem úgy csinálom, ahogy a kupakon mutatja a kép (1 réteg középső ujj, 2 gyűrűsujj, 3 kisujj), hanem hüvelykujjra semmi ombre, csak az alapszín, mutató 1 réteg ombre, középső 2 és így tovább. Kicsit bubisodik a végeredmény, de nem olyan feltűnő.
Távolról sem csodaszer, és aki nem szereti, ha a manikűrjével "kicsit" hosszabban kell pepecselni, annak semmiképpen nem ajánlom! De így, hogy találtam hozzá megfelelő árnyalatot, egyelőre tetszik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 11 / CI 47000, CI 60725

Színezék. Lilás piros.

Sárga színezék.

Szintetikus színező anyag. (Lila)