Catrice

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 25.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Két színű, rombusz alakú ajakrúzs argánolajjal, mely krémesen lágy textúrájával gyönyörű, kombinálható színátmenetet képez az ajkakon.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mikka

2020. július 19.

Szuper kis rúzs, tetszik a színe, bár nem olyan tartós és a két szín tényleg nagyon nem különbözik egymástól az ajkakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

kotoganklau

2019. november 22.

Imádom, nagyon szép hatása van, két szín is van belőle, mindkettő szuper. Amiatt vonok le egy csillagot, hogy számomra az alsó ajkamra kissé nehezen felvihető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Wee

2019. október 22.

Nekem 060 barna-piros kombó van meg. Nem vettem, a húgom adta, mivel nem használata.
Mindent értek miért.

A két szín szinte nem különbözik felkenve. Sőt annak ellenére, hogy piros, és barnás valamiért enyhén rózsaszínes az ajkaimon (?)
A két tónus egyáltalán nem látszik, valami fura káosz, két szék közül a földre.
Nem tudom mennyi volt, de nem valami hasznos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Mindent értek miért.

A két tónus egyáltalán nem látszik, valami fura káosz, két szék közül a földre.
Nem tudom mennyi volt, de nem valami hasznos termék.

RitaL

2019. június 27.

Hát én is imádom, és nagyon sajnálom, hogy kivonják. Szinte tökéletes! Nude-grape árnyalat, gyönyörű, keresni fogom a megfelelőjét, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

CsehGigi

2018. július 3.

A kiárúsításon vettem meg a 030as árnyalatot, már rég kerestem ilyen színt.:) Nagyon krémes, nagyon pigmentált, úgyhogy vigyázni kell vele, nekem kicsit erős a kontraszt, úgyhogy az ujjaimmal kicsit elszoktam dolgozni, Szuper tartós, kopik, de még órák múlva is, evés, ivás után is látszódik. Nekem igazából nagyon bejön az egész formula, szín, minden.:)

ui.: szerintem úgy a legkönnyebb felvinni, hogy a felső ajkakra rendesen felvisszük, aztán megfordítva az alsó ajak kontúrját a sötét színnel meghúzzuk, majd visszafordítva rendesen kifestjük;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Anett0721

2018. június 25.

Hmm...ezek a rúzsok olyanok, mintha már kopásnak indult volna a szín az ajkak belső felén, vagy a kontúr túl erős lenne a rúzshoz...so '90's.

Ráadásul hogy lehet az alsó ajakra ugyanúgy felvinni, mint a felsőre? A rúzs szép, mármint a tok meg a színek, de az elgondolás nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Csutak

2018. június 25.

Amióta csak megláttam a catrice állványon, fájt a fogam legalább két árnyalatra. Hát szomorú apropója van annak, hogy be tudtam szerezni, ki fogják vonni ugyanis. :( (Már be is küldtem az adminoknak, hogy nem gyártják.) Egyébként gyönyörű árnyalatok, krémesek, lehet velük dolgozni. Azt még nem tudom, hogy tartósak is-e, csak hirtelenjében felkentem mindkettőt, de megelőlegezem az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Mesike91

2018. június 20.

Nagyon szeretem a márkát, még ha nem is minden terméke a legtartósabb, vagy jobb. Ez a termék nagyon bejött ombre módban is és összekeverve is. Viszont fotón nem tetszettem magamnak ombre, tehát sötétebb módban, de ez nem a termék hibája. Illata szokásos Catrice-es jó, íze sem rossz. Tartóssága tűrhető, és szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Oila

2018. március 23.

Bár elég tapasztalt vagyok sminkelés terén, a rúzsokkal mindig is hadilábon álltam, a mostani nude trend, és ennek megfelelően a drogériás színválaszték pedig végképp elvette a kedvemet a kísérletezéstől. A bőrtónusom, az alapszíneim, és a számomra kissé kellemetlenül telt szám miatt eddig nem találtam meg sem a megfelelő színeket, sem a megfelelő állagot.

De ennek a rúzsnak a 050-es árnyalata nagyon fiatalos, rózsás, ízléses hatást kelt, rendkívül kellemes és kényelmes formulával. Én nem várom tőle, hogy tartós legyen, ha még egy Tom Ford rúzs sem bírja tökéletesen az evés-ivást, ahogy itt olvastam, szóval szívesen újrakenem, egy mozdulat az egész, mert szépen pigmentált, nagyon komfortos rúzsról van szó.

Én az ombre hatást egy percig sem vettem komolyan, inkább úgy fognám fel ezt a rúzst, mint azokat a pirosítókat például, amelyek több színből állnak, és egy ecsetvonással a többféle szín keverékét lehet felvinni az arcra. tehát itt is úgy gondolom, nem tényleges átmenetet lehet elérni, hanem a két szín kombinációjával plasztikusabb, szebb, és mindig egy kicsit más árnyalatot.

Egy negatívum, hogy nagyon kevés van benne, és ehhez képest nem annyira olcsó, de amíg nem találok hasonló színt , addig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Man0ka

2018. február 16.

Nem értem a rúzs koncepcióját. Megvettem, kipróbáltam, még a felső ajaknál oké, de az alsó? Azt hogy? Ha össze érintem az ajkaimat úgyis összemosódik oké..de akkor mi az értelme? Mivel én egy szép színt választottam, ezért kap 3-ast, egyébként még nem is tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.