Catrice

Ár:   €5.95   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrienn00, Módosítva: 2021. április 29.

Ár:   €5.95
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Vegán, alkoholmentes, olajmentes, illatanyag, parabén, ásványi olaj, mikroműanyag mentes összetétel. Pórustisztító folyékony peeling és tonik BHA-val (szalicilsav) és AHA-val (mandulasav). Tisztító és hámlasztó hatású, csökkenti a kitágult pórusokat. Bőrkímélő jellege bőrgyógyászatilag igazolt. Nem komedogén. Napérzékennyé teheti a bőrt.

xkatarinapavelx

2021. április 30.

Mikor megtalàltam és megvettem, mèg nem szerepelt itt, viszont gondoltam adok neki egy esèlyt és nem bàntam meg!:) Az incije szèp, eddig 6%aha-t ès 2%bha-t hasznàltam Ez pont a fele, gyengèdebb, de szèpen ès kìmèletesen elvègzi ès feladatàt. Egysègesebb, üdèbb bőrkèpet kapok a használata utàn. Ha valaki vegàn, alkohol, parfüm, parabèn ès olaj mentes hámlasztòt keres, annak tudom ajànlani! +àrértèk arànyban is szuper ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

adrienn00

2021. április 26.

Nekem jól teljesített. Tonikként és hámlasztóként is jól működött. Esténként érdemes használni és napközben meg fényvédőzni mindenképpen, mert valóban érzékenyíti a bőrt a napsütésre. Ár-érték arányban szuper. Egyedül az nem tetszik, hogy nem pumpás az adagoló, így én néha kicsit sokat öntök és gyorsabban fogy, mint kéne, de lehet csak én vagyok béna. :D Tetszik az INCI is, egyszerű de nagyszerű. Ha egy nem túl drága, de megbízható alkoholmentes hámlasztót/tonikot keresel, akkor ezt szeretni fogod valószínűleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.