Catrice

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2020. október 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A 10% niacinamidot tartalmazó folyékony szérum különösen alkalmas zsíros és kombinált bőrre, csökkenti a megnövekedett pórusokat és bizonyítottan szabályozza a bőr faggyútartalmát.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mrs.imperator

2021. október 7.

Ennyi pénzért nagyon megéri, a Catricetől még a 10% Boost C vitamin szérumot próbáltam még, mindkettő nagyon jó. Reggel és este használom, láthatóan javított a vegyes, problémás bőrömön. Mattít, a miteszereim a látványos helyeken tényleg kisebbek és nem annyira feltűnők lettek. A bőröm zsírosodását is érezhetően visszafogja. Azonnal beszívódik, jó alapot ad a sminknek, bár én még rákenek egy adag hidratáló krémet is. 2-2 csepp reggel és este. Újra fogom venni, ár-érték arányban tökéletes! Hozza amit ígér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 7.

Fanni26

2021. szeptember 19.

Pár hete használom reggelente, a borzasztóan zsíros bőröm lassan, de biztosan kordában tartja. Eddig le a kalappal a termék és a márka előtt, rosszabbra számítottam :)

Update:
Bő két hónapja használom a terméket, a reggeli rutinom oszopos tagja lett. Még van az üvegben pár ml, de nem hiszem, hogy mostanában újraveszem, szeretném a Revox niáját is kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Update:

Kremcica

2021. szeptember 18.

Retinol és az erősebb hámlasztó kiváltására vettem a nyári időszakra és nagyon bevált. Kellemes vízszerű állagú szérum ami nem szárít, hamar beszívódik és nem ragacsos. Szépen rendben tartja a nyáron kegyetlenül zsíros pattanásra hajlamos bőrömet bár a zsírosodás mérséklése nem igazán jött be. Nem volt még olyan kozmetikumom vagy sminkem amivel összeveszett volna és emiatt kukacosodna vagy irritálna. A beszerezhetősége és az ára is szuper. Csak az a fránya poloskaszerű illatanyag ne lenne, vagy ha már illat akkor valami kellemesebb mert nagyon zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Emma23

2021. szeptember 1.

Hát vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Az itteni pozitív vélemények miatt mertem megvenni. Látom a hatását. Kevésbé zsíros a bőröm és a pórusaimmat is összébb húzta az orrom környékén. Viszont, iszonyat büdös és kellemetlen az illata, rengeteg benne a parfüm. Emellett egy idő után azt tapasztaltam hogy miútannfelviszem mintha égne az arcom. Nem tudom mi irritálja ennyire egy ideig ez nem jelentkezett de én erre termékre gyanakszom. Lehet ha nem naponta használom jobban tolerálja a bőröm. Az is megeshet hogy a parfüm nem tezs neki jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

cintialaura

2021. július 1.

Teljesen odavagyok ezért a szérumért, nagyon jót tett a bőrömnek, összehúzza a pórusokat. Reggel-este is lehet használni mert nem kukacosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

aquana

2021. június 22.

Teljesen korrekt niacinamidos szérum és nem kell az internetről rendelgetni, bemegyek a Müllerbe és megveszem. Folyós, leginkább a G&G B-Bombjára hasonlít az állaga. Az INCIn parfüm van, de bevallom őszintén, én semmi illatot nem érzek rajta. Nekem bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 22.

KisHeni

2021. június 11.

Az első szérum amit kipróbáltam a hámlasztó társával együtt és teljesen beleszerettem. Csodát művel az arcommal és tényleg minimalizálja a pórusaimat és nem zsírosodik át a bőröm a nap folyamán. Reggel használom arctisztítás után 5 cseppet egyenletesen eloszlatok az arcomon, jól bemasszírozom, utána még átmegyek rajta jádeköves maszírozóval. Imádom a kedvencem lett a niacinamid, remélem ezt a szérumot sosem vonják ki a forgalomból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

zs.betti

2021. május 16.

Már több, mint egy hónapja használom és nagyon bevált, hozza azt amit ígér. Ami az egyetlen negatívuma, hogy tényleg iszonyat poloska szaga van, akinek ez esetleg szempont lenne. 😅

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 16.

marshmellow

2021. május 8.

Könnyű, vízszerű állaga van, kellemes érzetet hagy maga után, a pórusokat összehúzza. A szaga picit furi, de engem nem zavar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

netcicus01

2021. március 23.

Eddig több niacinamid tartalmú szérumot próbáltam, de eddig ez a legjobb. Gyorsan beszívódik, nem hagy réteget. Kicsit fura a szaga, én a poloska szagához tudnám hasonlítani :D Ezt leszámítva teljesen jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol