Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1389-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: tinkerbell25, Módosítva: 2020. július 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1490 Ft

Bársonyos látomás. Füstös-fekete dúsítás és kiemelés: a rost kefe kifejező megjelenést biztosít a pilláknak. Külső vizsgálatok által bizonyított 18 óra hosszan tartó hatás. Elérhető bársonyfekete, valamint vízálló változatban.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1389 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

nhajni

2020. június 29.

Nincs kedvenc szempillaspirálom. Én általában a kefe alapján választok. Nekem bejött, tartós és szép hosszú pillákat varázsol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

zsofi13

2020. június 22.

Ár - érték arányban még mindig verhetetlen-mint bármelyik Catrice szempillaspirál. Mondjuk az egyes fajták között én őszintén nem látok különbséget- de ez lehet csak személyes olvasat...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Platina890413

2019. november 18.

Akciósan ( 1000Ft- t) jutottam hozzá , gondoltam megér egy próbát. A pillákat szétválasztja , elég festéket vesz fel , színe szép , viszont nem dúsít és messze nem olyan jó mint a kedvencem ( Maybellin). Nekem nem pergett le, könnyű volt lemosni. Nem mondhatnám, hogy csalódás. Egynek elmegy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

sateenkaarigirl

2019. március 7.

Az első Catrice szempillaspirál, amit valaha kipróbáltam - és óriási csalódás. Mondjátok, hogy nem mindegyik ilyen!
Először is, indokolatlanul sok festéket vesz fel a keféje, ami már rögtön a felvitel kezdetekor összeragadt pillákat eredményez. Minden egyes alkalommal meg kell igazítanom az eredményt egy szemöldökkefével.
A másik, amiért nagyon haragszom erre a termékre, hogy nemhogy 18 órát, de 8-at sem bír ki - lekopik, lepotyog, a fene tudja, lényeg, hogy már délután a szemem alatti ráncokban találom a felét.
A dúsító hatáshoz kapcsolódóan pedig annyit, hogy bár tényleg látszik valamiféle változás, ez annyira elenyésző, hogy nem tudok elégedett lenni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

Zso53

2018. július 30.

Jól pigmentált szín, a kefével jól lehet a szemzugokban is dolgozni. A szempilla hosszan ívelt, dúsabb hatást eredményez. Meglepően jó ára van! Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Kriszta1988

2018. május 19.

Könnyen felvihető, nap végéig kitart. Hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Könnyen felvihető, nap végéig kitart. Hétköznapokra tökéletes.

TundiPapp

2017. június 11.

Szep fekete, dus pillakat varazsol.
Nap kozepen viszont lepereg.
Az arat megeri, de nem veszem ujra.
Inkabb kiadok tobbet, csak ne hulljon le a szememrol....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Szep fekete, dus pillakat varazsol.
Nap kozepen viszont lepereg.
Az arat megeri, de nem veszem ujra.
Inkabb kiadok tobbet, csak ne hulljon le a szememrol....

TaBePa

2017. május 25.

Nem rossz spirál, hétköznapokra abszolút bevált. Nem pereg le, ami nagy pozitívum, de a nap végére azért meg tudja magát adni. Többnyire nem csomós a felvitelkor. Nem bánom, hogy megvettem, de legközelebb kipróbálok valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Csilluska

2017. május 8.

A kedvenc Catrice spirálomat (Better Than False Lashes) kivonták a forgalomból, azóta is keresem az utódját, így pl. ezt is kipróbáltam. Sajnos csak átlagosnak mondható szerintem, úgyhogy keresem tovább az igazit. Egyáltalán nem feltünő, ha ezt használom, alig látszik meg a pilláimon a másikkal összehasonlítva. 4 csillagot adok, mert azért vannak ennél rosszabb spirálok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

szofianna26

2017. március 15.

Eloszor nagyon szerettem, szep pillakat csinalt, jo volt a kefeje, nem pereg de elofordult hogy neha felkenodott bar az lehet hogy alapozo fuggo is. Most a tubus vegenel jarok, a kefe mar nem olyan jo, kisse osszeragasztja a pillakat es kezd darabos lenni. szerintem majd Glamour napokon beruhazok valami jobbra, ujravenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Hidratálók: Butylene Glycol