Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. június 7.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A mattító spray frissíti, fixálja és hosszan tartóvá teszi a sminket.

10db-os vegyes csomag egyben
Ár: 2700ft postával együtt (postán maradó, ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: Változó, képen látható, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
Kiscsillag1988

2019. szeptember 17.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Nem ragad, napközben nem érzem hogy húzódna az arcom tőle, és nagyon szépen teszi a dolgát. Meg nyáron a nagy melegekben is tartotta a sminket, nem folyt le. Abszolút újra vevős termék, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Gerda0131

2019. július 18.

Szeretem. Catrice HD alapozóját használom és tökéletesen egységesíti a sminket. Az illatát már megszoktam. Szépen szétszórja a permetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Fruzsik

2019. június 2.

Büdös, csíp, csúnya lesz a végeredmény tőle és egyátalán nem teszi tartósabbá.
Ez a legrosszabb fixáló amit eddig próbáltam, még 1 csillagot sem ér..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Büdös, csíp, csúnya lesz a végeredmény tőle és egyátalán nem teszi tartósabbá.
Ez a legrosszabb fixáló amit eddig próbáltam, még 1 csillagot sem ér..

Dori26

2019. május 31.

Nekem bejött. Nem okoz irritációt, nekem nem égette a bőröm. Az illata is elmegy kategória, igazából csak addig érezni amíg fújom. Én a smink alá nem használtam soha csak fixálásra, arra teljesen jó volt. Mondjuk egy maratont nem futnék benne de a panda szemek ellen tök jó, ha használom nem olvad le a szempillaspirálom. A mattitás max 3 órára igaz, de egyébként is nagyrészt zsíros a bőröm, egy fixaló kevés lenne hozzá.
Én 2x újra vettem, nem volt vele bajom.
Illat 2/5
Tartósság 4/5
Mattitás 3/5
Ár - érték 4/5
Az, hogy nem bántotta a bőröm 5/5

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Én 2x újra vettem, nem volt vele bajom.
Illat 2/5
Tartósság 4/5
Mattitás 3/5
Ár - érték 4/5
Az, hogy nem bántotta a bőröm 5/5

Szofi1101

2019. május 8.

Égeti a bőröm nagyon, de látom ez másnál is probléma... Kipróbáltam a kezemen is, ott is égetett. Azonnal ki is dobtam. Nekem az illata sem tetszett. Ja és persze semmit nem fixál, de ez csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

KrisztinaSzilagyi

2019. május 8.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szárít, büdös és irritálja a bőrt. Nope-nope-nope.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

AdaBeller88

2019. március 27.

Leégette az arcom. Smink előtt és sminkelés után is. Nem mattított, nem fixált, egyedül az illata miatt kapott tőlem 2 csillagocskát. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

zsucci93

2019. március 20.

Mattít persze :) Szétszedte a sminkem pár óra alatt. És égeti a bőröm. Kuka lett belőle, senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

sezi

2019. március 5.

Nem mattított, olyan zsíros-fényes hatású lett tőle a fejem. Kellemetlen volt a viselése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

FeNi

2019. január 30.

Illata szamomra egyaltalan nem kellemes sot kisse zavaro is mattito hatast nemigazan vettem eddig eszre eleg ragacsos erzesem tamad tole osszesegeben nem a legjobb termek:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.