Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

A mattító spray frissíti, fixálja és hosszan tartóvá teszi a sminket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

viragocskaa

2021. augusztus 28.

Eléggé büdös, és az én sminkemmel nem tett nagy csodát… kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Eléggé büdös, és az én sminkemmel nem tett nagy csodát… kuka

birolaura

2020. január 10.

Vegyes érzelmeim vannak róla. Egyrészt szépen megszüntette a smink porosságát, és szépen egybeolvadt a bőrömmel, továbbá valóban javított a tartósságán, nem mászott el semmi az arcomon (10 óra viselés után). Azonban rendszeres használata mellett észrevettem hogy gyulladt pattanásokat okoz nálam. (nincs érzékeny bőröm, eddig semmi hasonló nem váltotta ki ezt nálam) Ha valaki nem allergiás az összetevőire, sztem megéri beruházni rá ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Kiscsillag1988

2019. szeptember 17.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Nem ragad, napközben nem érzem hogy húzódna az arcom tőle, és nagyon szépen teszi a dolgát. Meg nyáron a nagy melegekben is tartotta a sminket, nem folyt le. Abszolút újra vevős termék, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Gerda0131

2019. július 18.

Szeretem. Catrice HD alapozóját használom és tökéletesen egységesíti a sminket. Az illatát már megszoktam. Szépen szétszórja a permetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Fruzsik

2019. június 2.

Büdös, csíp, csúnya lesz a végeredmény tőle és egyátalán nem teszi tartósabbá.
Ez a legrosszabb fixáló amit eddig próbáltam, még 1 csillagot sem ér..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Büdös, csíp, csúnya lesz a végeredmény tőle és egyátalán nem teszi tartósabbá.
Ez a legrosszabb fixáló amit eddig próbáltam, még 1 csillagot sem ér..

Dori26

2019. május 31.

Nekem bejött. Nem okoz irritációt, nekem nem égette a bőröm. Az illata is elmegy kategória, igazából csak addig érezni amíg fújom. Én a smink alá nem használtam soha csak fixálásra, arra teljesen jó volt. Mondjuk egy maratont nem futnék benne de a panda szemek ellen tök jó, ha használom nem olvad le a szempillaspirálom. A mattitás max 3 órára igaz, de egyébként is nagyrészt zsíros a bőröm, egy fixaló kevés lenne hozzá.
Én 2x újra vettem, nem volt vele bajom.
Illat 2/5
Tartósság 4/5
Mattitás 3/5
Ár - érték 4/5
Az, hogy nem bántotta a bőröm 5/5

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Én 2x újra vettem, nem volt vele bajom.
Illat 2/5
Tartósság 4/5
Mattitás 3/5
Ár - érték 4/5
Az, hogy nem bántotta a bőröm 5/5

Szofi1101

2019. május 8.

Égeti a bőröm nagyon, de látom ez másnál is probléma... Kipróbáltam a kezemen is, ott is égetett. Azonnal ki is dobtam. Nekem az illata sem tetszett. Ja és persze semmit nem fixál, de ez csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

KrisztinaSzilagyi

2019. május 8.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szárít, büdös és irritálja a bőrt. Nope-nope-nope.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

AdaBeller88

2019. március 27.

Leégette az arcom. Smink előtt és sminkelés után is. Nem mattított, nem fixált, egyedül az illata miatt kapott tőlem 2 csillagocskát. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

zsucci93

2019. március 20.

Mattít persze :) Szétszedte a sminkem pár óra alatt. És égeti a bőröm. Kuka lett belőle, senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.