Catrice

Ár:   1330 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogarka8992, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony ajakrúzs E-vitaminnal

• egyesíti az ajakrúzsok intenzív színét a sájfények gyönyörű fényével
  • táplálja az ajkakat

12 árnyalatban kapható

Kayla

2018. március 14.

Nekem a 040-es Pink Macaron árnyalat van meg, szép rózsaszínű nude. Bár teljesen meglepett, hogy inkább szájfény, mint a csomagoláson meghirdetett folyékony rúzs, én nagyon szeretem. Szerintem egy hasonló színű szájfénynél pigmentáltabb, de még mindig messze áll a rúzs kategóriától. Nem nagyon ragadós (kivéve ha a szél az ember arcába fújja a haját :D), a csomagolása szerintem nagyon elegáns. Tartósságáról se kifejezetten jót vagy rosszat nem tudok mondani, átlagos. Én úgy vettem észre, hogy hidratál is. Amit pedig a leginkább szeretek benne, az a vaníliás-sütis illata. Szájfényeim közül ez a kedvencem, tökéletes a hétköznapokra.

UPDATE: A csomagolás fekete részénél, ahol az üvegcsével érintkezik a rés, elkezdett kiszivárogni a termék. Leejtettem, tény és való, viszont egyáltalán nem esett nagyot. Sajnos ki kellett dobnom, úgyhogy levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

heydy10

2018. február 2.

Egy nude àrnyalatot hasznàlok, szép a színe. Nagyon ragacsos, nem a legkényelmesebb. Nem szàrít és jó az illata. Nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Lina14

2017. szeptember 22.

nem vagyok nagy szájfényes, de leárazva megvettem 2 árnyalatot, a 030 the olymPINk games matt pinkjét és a 040 rose your voice! csillámos rózsaszínje. nagyon szeretem az érzését, kicsit ragacsos, de nem összeállós, és tartósnak is tartós. szeretem az applikátorát is, megfelelő mennyiséget vesz fel. lófarkas napokon valószínűleg előkerül

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Evelyn31

2017. augusztus 14.

Megláttam,megtetszett,hazavittem,két árnyalatban is. A csomagolása kifogástalan,nekem nagyon tetszik már már luxus kivitel. A színek szépek,de nem annyira tartós. Sajnos ragad,és a fogaimon is hagy kis darabkákat:(,de szépen kenhető. Közepest adnék szívem szerint,de még adok esélyt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Nihan

2017. május 19.

KIfuttatáson vettem megbkét árnyalatát. A csomagolása fogott meg leginkább, az szerintem szuper. Viszont ez nem rúzs, ez egy szájfény. A szájfények minden tulajdonsága megtalálható benne. Eléggé ragacsos, csak olyankor használom, mikor össze van fogva a hajam, különben beleragad. Az illata, íze rendben van. Szépen fed, de nem tartós. Összességében egy erős közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

egetoerika

2017. április 16.

Két árnyalatot vettem meg, annyira guszta volt ott az állványon. Valahogy ez olyan sem nem rúzs, sem nem szájfény. A kettő között van, mintha ezt a két dolgot keverték volna össze. Rúzsnak nem eléggé fed és túl fényes... Szájfénynek meg erős színű... Nem igazán tartós. Mégis szeretem, használom, mert a végeredmény tetszik, akármi is ez!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 16.

lenizsu

2017. március 15.

Két árnyalatban vásároltam meg ezt a terméket. Egy vörös és egy pink árnyalatban. Nagyon pigmentált, fantasztikus színű termékek. Felkenve nagyon szépen mutat mindkettő. Nem túl tartós, és kicsit ragad is. Kárpótol, hogy elérhető árban kapható, és szépen kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

juliannav

2017. február 9.

Akciósan vettem meg,egy kicsit ragad,de megszoktam már de nem tart sokáig a számon.Ezért csak 3 csilagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

mvks

2017. január 29.

Lehetne picit pigmentáltabb, de ettől függetlenül szuper szájfény. :) Nekem picit ragadós, de megszokható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

PaNel95

2017. január 27.

A színe szép, intenzív.
Nem ragad és nem kenődik el, és szépen kenhető.
Én inkább szájfénynek mondanám, mint folyékony rúzsnak, a tartóssága és a száradása miatt is.
Viszont maximálisan ajánlom mindenkinek, mert nagyon szép a színe és viszonylag tartós is (ha nem eszel).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

A színe szép, intenzív.
Nem ragad és nem kenődik el, és szépen kenhető.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).