Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. február 12.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2012 november/decemberi limitált kiadás

Körmök, mint végső kiegészítők! Az átlátszó Gold Leaf Fedőlakk arany csillámjai lenyűgőzővé varázsolják körmeidet. A lapos, extra széles ecset biztosítja a pontos szín felvitelt a szokásos körömlakk fölé. A szemet gyönyörködtető hatás garantált!

vikii088

2015. július 8.

Imádom. Tartós, gyorsan szárad, az ecsete hagyományos catrice ecset és nagyon jól fel lehet vele dobni az egyszerű körmöket.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Kandi

2013. április 15.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, az arany rengeteg színnel összekombinálható, és szépen feldob akár egy egyszínű lakkozást is. Valamikor az egész körömre, de van mikor csak az egyik felére kenem fel, és átmentet készítek vele. Valóban nehéz lemosni, mint általában a csillámos lakkokat, de erre van két tippem is: 1) fél vattapamacsokra tegyetek lemosót, tegyétek ezt a köröm felületére, és csavarjátok be fóliával, így kb két perc után kicsit megdörzsölve szépen lejön az összes csillám vagy 2) körmös üzletekben tudtok leáztató gyűszűket venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

floracska6

2013. április 14.

Jajj alig győztem keresni ezt a körömlakkot, hogy végre jól lepontozhassam! Körülelül 10. próbálkozásra sikerült lemosni végre és csak fél üveg körömlakklemosót pazaroltam el rá. Többet biztosan nem használom! (max ha kapok egy hét szabadságot és lesz időm lemosni). Lassan is szárad nagyon. Tehát a szépségével nem megyek messzire

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

flp.csenge

2013. március 9.

Nekem nagyon tetszik a barátnőim is alig győzték dicsérni a körmeimet :). Nekem eddig mindig a karácsonyi hangulat jutott eszembe róla és csak télen használtam de remélem kedvet kapok hozzá nyáron is akár. Kár hogy csak limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

orchidea8627

2012. november 22.

Én Rossmannban vettem, gyönyörű! :)
Arany csillám és ezüst hatszögletű glitter keveréke, gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Én Rossmannban vettem, gyönyörű! :)
Arany csillám és ezüst hatszögletű glitter keveréke, gyönyörű.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol