Catrice

Ár:   1365 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Púderes hatású pirosító a természetes arcpírért.

3 árnyalatban kapható

pont

2019. március 5.

direkt olyan pirosítót kerestem, ami szatén finisű és csak egy enyhe, visszafogott, de mégis látható fénye van, nem pedig csillog, mint valami diszkógömb. drogériás kategóriában nem egyszerű ilyet találni, mert vagy teljesen mattok vannak vagy csillámmal brutálisan tele vannak szórva. de ez pont csak egy egészséges bőrfényt ad, nagyon szép és meglepően jól pigmentált, nem kell belőle túl sok. tartóssága is rendben van, ennyi pénzt bőven megér szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

kdorci

2018. június 19.

IMÁDOM!!! Odáig meg vissza vagyok tőle. Egy külföldi youtubernél láttam, ő is ódákat zengett róla, hát kipróbáltam. Rögtön a 3 árnyalatból kettőt is vettem (a barackosat nem vettem meg, de lehet, ami késik nem múlik). Kellően pigmentált, nem csinál bohóc arcot egy ecsetérintés után. Egy icike-picike csillogást kölcsönöz az arcnak, de azt az egészséges csillogást, amit csak akkor veszel észre, ha azt keresed, de highlightert is simán lehet hozzá használni. Amit megvettem két szín nekem TÖKÉLETES.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

simpe_dora

2018. január 27.

Eddig a Catricetől a MultiMatt pirosítót használtam, de az ehhez képest nagyon halvány. Ez a termék maga a nagybetűs pirosító!!! Épphogy belemártom az ecsetet, nagyon erős színt kap. Este mikor hazaértem, meglepődtem hogy még mindig látszódik az arcomon a púder színe, úgyhogy én maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

HRenata

2017. augusztus 22.

A Mrs Summer Peach árnyalatot vettem meg először, aztán megvettem mellé a Mrs Rosalie Berry-t is. Az első egy barackos szín, szép üde arcot csinál, a másik pedig mályvás rózsaszínes. Nem vagyok túl profi sminkes, de én elégedett vagyok mindegyikkel, szép színek, nem porol és nekem elég pigmentáltak is. Külön szeretem hogy nem matt termékek, az a kis fény valahogy jobban feldobja az arcom. Tartósságuk rajtam 6-7 óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Hidratálók: Caprylyl Glycol