Catrice

Ár:   1330 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bubblejoo, az összetevőket feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. december 6.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók

2015-ös limitált trendkiadás

Az Ápoló Ajakbalzsam tápláló ajakbalzsam, amely kényezteti a különösen érzékeny, száj körüli bőrt, és SPF 20 faktorral óv a káros sugaraktól. Emellett finoman lágy barack árnyalatot kölcsönöz az ajkaknak – a természetes megjelenésért.

TBeszter

2015. szeptember 15.

Akciósan vettem meg 630 forintért - az eredeti árán biztosan másik ajakbalzsamot választottam volna (amiktől azt várom, hogy igazán jól hidratáljanak). Ez esetben meggyőzőtt a kivitelezés, nagyon tetszik az, hogy a tartója olyan "masszív" mintha rúzs lenne, van súlya, nagyon kellemes az érintése és nekem nagyon tetszik a mintája. A 20-as fényvédő is csábító volt így nyárra és ősz elejére. Mondhatnám, hogy minden tökéletes rajta, csak éppen... ajakbalzsamként nekem egyáltalán nem válik be. Nem hidratál rendesen, nem szívódik jól be, mintha egy vékony, viaszos plusz réteget képezne az ajkaimon, ami nem szívódik be, cserébe kiemeli, ha éppen kicsit cserepes a szám. Nagyon sajnálom, mert egyébként nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Aimet

2015. július 27.

ma csaptam le rá, eddig tetszik :) kellemes az állaga, nagyon enyhe színt ad az ajkaimnak, jól hidratál....4,5 csillagot adnék rá, mert nem tudom még hogy mennyire csodaszer, megadom a 5öt most, max majd visszatérek ud-elni :)

up: sajnos az én kiszáradásra hajlamos ajkaimra nem csodaszer, tegnap csak ezt kentem rá néhányszor, és nem hidratált eléggé, ezért nekem csak 4 csillagot ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Piros.