Catrice

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sugar bunnie, az összetevőket feltöltötte: vrozi, Módosítva: 2015. április 26.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Igazi szépség hibrid: egyrészt fényes, ragyogó gél állagú, másrészt szuper krémes ajakrúzs közepes színszórással. A cserepes ajkak a múlté, a jelen a fényes és a gyönyörű ajkaké!

8 árnyalatban kapható.

eeeee

2018. december 22.

Ez a rúzs is nagy kedvencem volt a márkától. Közepesen pigmentált, szép fényes hatasú rúzs, nem volt extra tartós, de hidratált érzést nyújtott felkenve és ez még lekopás után is tartott. Akár tükör nélkül is újra tudtam rúzsozni a szám, ráadásul ezek közül került ki a valaha volt legszebb mlbb színem, amit az esküvőmön is viseltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

sailorluna

2018. szeptember 5.

két színem van belőle, gyönyörűek. kicsit áttetszőek, mégis egy húzással erőteljes színt adnak. van egy kicsi fényük, de nem túl szájfényszerűen. tartósak, ha békén vannak hagyva, nyilván az evés-ivástól kopnak, de ez a finish velejárója. nagyon szeretem őket, kár, hogy kivonták a kínálatból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Anheszenamon

2018. július 4.

Nagyon szerettem, a Sweet Macaron árnyalatban volt meg. Azért a múlt idő, mert az első olyan rúzsom, amit teljesen el is használtam. Táskámban is mindig magammal hordtam, mert akár tükör nélkül is fel tudtam kenni. Gyönyörű, fényes rózsaszín árnyalat, imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

ggsmgy

2017. október 3.

Nagyon szeretem, nekem a macaron van meg. Ápol és tartós a színe is nagyon szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

edi01

2017. július 6.

Akciósan vettem de alapáron is megvenném.Fényes és szép de neha a kulső nem egyezik a tartalommal. Annyira olcsón vettem hogy úgy voltam vele,hogy nem szabad ott hagyni... vettem egy szép lilat es egy pinket. A cimken barna volt a ruzstomb narancssarga felkenve viszont extra halvány pink. Néha Csalós de megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

kovacs.orsolya90

2017. április 13.

Nekem túl "folyós" az állaga a számon,inkább szájfény hatása van,mint rúzs. Nem elég intenzív az illata sem számomra. Én megváltam tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Eperhold

2017. január 2.

Upd: A napokban többször újrapróbáltam, és újra beleszerettem. 4-5 órát kibír a számon, egész jól viseli az evés-ivást is kisebb mértékben, és ami a leginkább lenyűgözött, hogy szépen és egyenletesen kopik le (szinte csak elhalványodik).

Még régebben vettem a 150-es, Berry Pink árnyalatot. A színe nagyon tetszik, az ajkaimon is remekül mutat és szeretem a krémes állagát. Jó érzés viselni, nekem egyáltalán nem szárít, inkább kicsit még hidratál is. Viszont nem tartós, sajnos csak újrakenegetve lehet hosszabb időn át hordani. Ettől függetlenül elhasználgatom én szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Alicee4

2016. május 22.

060-as árnyalat van meg belőle, leárazva jutottam hozzá. A színe gyönyörű az ajkakra felkelne is, egyetlen negatívuma, hogy nekem nem túl tartós. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

LSTE

2015. december 28.

090 Better than nude árnyalatot vettem még a leárazások során, amikor kifutó termék volt.
A szín tökéletesen passzol az ajkaim eredeti színéhez. Igazából a "my lips but better" hatás számomra ezzel a rúzzsal érhető el. (Annak ellenére, hogy igazából a rózsás, piszkos rózsaszín árnyalatok nálam a favoritok.)
Aláhidratálni mindenképp érdemes, mert a száraz részeket kiemeli. Nálam átlagban 2-3 órát bír ki. Az ivást egészen jól tűri, de az evést nem.
Összeségében négy csillag, mert a színe szép és az ára is kedvező volt (kb. 700 Ft), de nem annyira tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

littleblondie

2015. november 13.

Összességében szeretem ezt a rúzst. Egy barackos árnyalat van meg,mindennapokra tökéletes.Nagyon szép fényt ad a számnak és az illata is kellemes. Viszont egyáltalán nem tartós. Ha nem eszek-iszok,akkor is azt veszem észre,hogy "beszívja" a szám. De egyébként kifejezetten hidratálja az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.