Catrice

Ár:   1545 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sugar bunnie, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív színekkel és szatén-matt finissel. Az erősen pigmentált, hosszan tartó textúra erős lefedettséget ad anélkül, hogy kiszárítaná a száj érzékeny bőrét.

Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta
Ár: Csomagként-1800 ft , Eladó: Julcsiturkyy
Állapot: Új-swatcholt, Helyszín: Budapest Nyugati vagy Lehel tér, fizetés: --
zfruzsi

2019. március 4.

Nekem mindössze egy szín van meg belőle (090, InCORALbly Pink) és sajnálom, hogy nem gyártják már, mert szerintem szuper a textúrája, kényelmes viselet, jól pigmentált, úgyhogy beneveznék még más színre is, ha létezne még ez a kollekció biztosan...

zfruzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

fomnaba

2019. február 26.

Nagyon szupi rúzs, nem csókálló, azaz kopik, de nagyon szépen. Kifutó termék lehetett, mert pár száz ft-ért jutottam hozzá, igaziból csak úgy megtetszett és semmit nem vártam tőle. Ehhez képest szuper, matt, szép. Nem szárít vészesen sem. A 140-es szín van meg (Behind the Red Curtain).

fomnaba
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

jvivi

2018. április 20.

A 140-es árnyalat van meg nekem. Az egyik legtartósabb rúzsom, állagra kissé szárazabb, mint amiket eddig próbáltam, de mivel nem kenődik a barátomnak is hamar nagy kedvence lett. Már egy rétegben is jól fed, kiválóan pigmentált. Kár érte, hogy már nem lehet beszerezni.

jvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

kriszti8051

2018. március 11.

060 Floral Coral árnyalatban vettem, ami gyönyörű színe ellenére önmagában szárít és hamar kopik. MAC Prep + Prime Lip-el használom, valóban hidratálja a szám és tartósabb lesz tőle a rúzsom.

kriszti8051
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

vlol

2017. augusztus 6.

Nagyon szeretem. Tartós, jó a fedése.

vlol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Nagyon szeretem. Tartós, jó a fedése.

Yette

2017. július 14.

Nagyon sajnálom hogy már nem gyártják mert egyszerűen imádom.
Két csodás szín tulajdonosa lehetek (a 140 Behind the red curtain, és a 170 Beauty in everypink)
Nem szárítanak, nagyon szépen fednek és igen tartósak gond nélkül tudok velük enni,inni mivel nagyon egyenletesen kopnak.
A finise olyan félmatt hatást kelt és szinte meg sem érzem ha viselem őket.
Egyszerűen imádom, és most megyek felvásárolni a még kaphatókat. :)

Yette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Nagyon sajnálom hogy már nem gyártják mert egyszerűen imádom.
A finise olyan félmatt hatást kelt és szinte meg sem érzem ha viselem őket.
Egyszerűen imádom, és most megyek felvásárolni a még kaphatókat. :)

Blackxentric

2017. július 13.

A képen látható színben van meg, nagyon szép és tartós is valamint nem szárit.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

A képen látható színben van meg, nagyon szép és tartós is valamint nem szárit.

xxilaurab

2017. július 12.

150 Chocolate Kiss árnyalat van meg. Krémes, könnyen fel lehet vinni és pigmentált. Imádom a színét:)

xxilaurab
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Nuseekaah

2017. június 2.

A 060as és a 140es szín van meg belőle, nagyon szerepem mindkettőt, nem szárít, szépen fed és tartós.Simán ehetek ihatok vele, szépen fent marad. Egyszóval imádom, ha lehetne adnék még plusz 1 csillagot amiért NEM TESZTEL ÁLLATOKON :)

Nuseekaah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

dorottya96

2017. június 1.

Olcsó volt, tetszettek a színei ezért miért ne alapon kettőt is megvettem. Vegyes érzelmeim vannak. Sosem nyúlok értük de egyik nap kivételesen igen. Az egyik árnyalat egy kellemes rózsaszín, a másik meg bogyósgyümölcsös bordó. Nem is emlékeztem, hogy ilyen finom illata van. Pozitívum, hogy nem szárít és a finishe is szép, nem tolakodó. De sajna nem elég tartós. Utálom nézegetni azt, hogy még ott van-e a termék a számon.... ennél vannak jóval jobban teljesítő rúzsaim is. Furcsa mert a 2 árnyalat amit vettem majdnemhogy teljesen megegyezik 2 rimmel kate moss-os matt rúzsommal. Ki is próbáltam a kettőt együtt. És azt kell hogy mondjam a tartósságuk jobb. És szépen is passzolnak. Kísérletezgetés után rájöttem, hogy így a legszebb. Szóval bátran próbáljátok ki egy matt rúzs felé:)

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag