Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rosmann, Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 696-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fugebefott, Módosítva: 2018. január 8.

Lelőhely:   Rosmann, Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 696

A 3 lépéses Gel Like lakk alapozólakkja.

Ár: 696 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
gaimanna

2017. december 20.

Az itt olvasott sok-sok pozitív vélemény miatt csaptam le rá, de sajnos nekem nem vált be, nagyon nem.

Igazából megijeszt, mit művelt a körmeimmel, amik alapból erősek és nem töredeznek. Kétszer használtam az alaplakkot, már az első lemosás után is észrevettem, hogy nagyon elvékonyodott vagy megpuhult tőle a körmöm, a felszíne sérült, pikkelyesen hámlik, a vége töredezik. Akkor még nem voltam biztos benne, hogy az alaplakk műve, második körben lecseréltem a lakkot és a fedőlakkot, de lemosás után az eredmény csak rosszabbodott: annyira berepedt, hogy kénytelen voltam tövig levágni.

Amúgy nekem buborékosodott is, és a lakkom sem lett tartósabb tőle, de a körmömre gyakorolt hatása az, ami miatt még az 1 csillagot is sokallom, még ha csak velem csinálja is ezt... :(

Kettőt vettem, szívesen odaadom valakinek, akinek bevált, az egyik bontatlan, a másikat kétszer használtam az elmúlt három hétben (szóval kvázi frissen bontott). Akinek kell, keressen bátran!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Snowflake96

2017. július 17.

Eddigi kedvenc alaplakkom, már a felét biztos elhasználtam. Ezzel sokkal tartósabb lesz a színes lakk, könnyebb is szépen, egyenletesen eloszlatni és egész gyorsan meg is szárad. Kicsit fura, mert az állaga nem teljesen olyan, mint az eddig próbáltaknak. Mikor megszárad, mintha enyhén gumis lenne. De ettől lesz olyan tartós. Jobban megtapad, kevésbé pattog le és ha elkezdett a széle kicsit lejönni, nem az egész válik le onnantól.
Kár, hogy szerintem meg fog szűnni. A polcról már lekerült és akciósan lehetett venni az utolsó darabokat. Persze rögtön vettem is egyet, de ha tényleg megszűnik, utána sajnos kereshetem a következő kedvenc alaplakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Saranhuone

2017. május 14.

Ez egy csodaszer. Alapesetben rendkívül törékeny, rétegekben széteső körmeim vannak, valószínűleg ez az oka annak, hogy a drágább lakkok is elkezdenek lepattogni 3 nap után (a kis körömdarabkákkal együtt). Aztán megláttam ezt a cuccot 699-ért leakciózva...na oké, mondám, akkor hazaviszlek, fedőlakkostól. És milyen jól tettem! Először a pepco-ban kapható lakkal kentem fel és egy teljes hetet bírt úgy, hogy közben mosogattam, hajat mostam és diákmelóztam (ahol egyébként random szoktak darabok kitörni a körmeimből). A bal kezemen, lévén azt kevesebbet használom, néhány mikroszkópikus repedésen kívül ugyanolyan volt, mint amikor felkentem. Utána kipróbáltam lovely-s lakkal, eredmény ugyanez: ma egy hetes és a bal kezemen semmi kopás, a jobb kezemen 1-1 apró lepattogott darabka, természetesen ott, ahol rendszeresen súrlódik munka közben. Ezek pénteken keletkeztek, tehát az 5 nap hibátlanul itt is megvan.
És amiért a leghálásabb vagyok, hogy mióta használom (összesen 2 hete) a körmömből egyetlen darabka sem tört le! Körömerősítők tucatjait próbálgattam végig de egyik sem használt. Most végre van esélyem arra, hogy normális körmeim nőjenek. Ha lehetne, 10-est adnék neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Lassunyuszi

2017. május 1.

Nekem annyira semmilyen ez a lakk! Felkentem kicsit mattra szárad, de nem éreztem rajta semmit. A lakk szépen terult rajta de ez egy jó lakk. Amúgy is szépen terul.

Igazából semmi de semmi véleményem nincs a lakkrol. A felszint nem egységesíti a száradás átlagos. Visszajövök majd tartósság ugyileg. Ha az jó lesz akkor megadom az ötöt de amit eddig mutatott ahhoz drága.

De az én körmöm nagyon gagyi úh. Ha meglesz a 3-4 nap az mar csodaszer.

Update: 4 csillagot most megkapja mert 3. Napja tökéletes a manikurom. Pedig takarítottam, mosogattam, foztem. Azért nem az 5-öt mert nem tudom mennyi az érdeme a saly hansen 100 napos tartossagot ígérő lakkjanak. Ki fogom próbálni a moyra holoval ami konkrétan 24 órát nem birt meg ki soha. Ha azt fenntartja min. 2 napig akkor megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

De az én körmöm nagyon gagyi úh. Ha meglesz a 3-4 nap az mar csodaszer.

ehilda

2017. május 1.

Az opi alaplakkom - amit évek óta folyamatosan veszek újra - fogyott el és most gondoltam kipróbálok mást. Az itteni vélemények hatására ezt vettem meg. Még párszor használtam, de elégedett vagyok a tartósságával. Az állaga kicsit "keményebb", mint az opié, de jól fel lehet kenni. Engem zavar kicsit, hogy nem látni bele az üvegbe, de a lényeg úgyis a végeredmény. Összességében elégedett vagyok, de legközelebb inkább az opi alaplakkját veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

dnelli

2016. október 8.

Fél éve használom, nagyon meg vagyok vele elégedve..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

Fél éve használom, nagyon meg vagyok vele elégedve..

pniki93

2016. július 4.

Végre megtaláltam a legeslegjobb alaplakkot! Eddig az Essence egyik alaplakkját használtam, azzal átlagban 1-2 napot bírt a lakk lepattogzás nélkül. Ezzel kereken 2 (!!) hetet. Általában Catrice körömlakkokhoz használom, de Essence és Lovely lakkoknál is nagyon jó! Picit megkopik a színe, de nem pattog le a szélénél, amit mindenki utál. Érdemes megvenni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

CeCeDrake

2016. március 24.

Elfogyott a megszokott alapom és ezt vettem. Amit tapasztaltam, hogy ez ugyanaz, mint az Essence gel alapja, csak van plusz papírdoboza és valamivel drágább is. Állag, illat/szag, "szín" tekintetében nincs különbség.
Egy biztos, ha beszárad, mert ezen látszik, hogy kb a felénél mehet majd a kukába, nem fogom újravenni.
Takonyszerű képződmény, amit lehetetlen szépen felvinni, buborékos is még mellé.
A tartósságát tekintve 5, egyébként a milyensége számomra 1, ezért 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

A tartósságát tekintve 5, egyébként a milyensége számomra 1, ezért 3.

vadaszokutambolkotrodj

2015. december 3.

Nagyon jó alaplakk, sokáig bírja vele a lakkozás, csak azért szoktam leszedni, mert már megunom a színt. A fedőlakkja nem jött be, arra mást használok. Sokáig bírja, pedig nagy lakkos vagyok. Sajnos már vészesen fogy és egyszerűen nem lehet sehol kapni a városomban, úgyhogy más megoldást kell találnom, de ha megint találok, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

sophienyuszi

2015. november 24.

Update: Azt vettem észre, hogy a körömszéleknél, ahol véget ér ez az alap, de a rendes lakkot szélesebbre festem egyszerűen bereped. Látszik is, hogy más ott a lakk színe, szóval erre érdemes figyelni, hogy vagy ügyelünk, hogy a teljes körmöt befedje ez az alap, vagy pedig csak a színes lakkunkat is ennek a vonaláig kenjük. Közelről látszik csak, és persze szerintem még mindig szuper termék! :)

Szerintem ez a lakk minden dicséretet, csillagot és pénzt megér. Régóta szerettem volna jó alaplakkot, végül erre esett a választásom. A manikűröm ma 6. napos, és azon kívül, hogy látszik a lenövés és egy kicsit a végeknél megkopott, ultra tartós. Lányok, bátran ajánlom mindenkinek. Én nem a fedőlakkjával együtt használom, más márkájú top coatom van, de soha nem volt még ilyen szép és szinte sértetlen a lakkozásom ilyen sok ideig. Máskor a munka és mosogatás, hajmosás közben le szokott pattogni, most semmi, pedig már háromszor mostam vele hajat. A lakótársamnak, aki most kávézóban dolgozik és szintén sokat mosogat, is ajánlottam, nem festhetik a körmüket semmivel, de szeretett volna egy nem feltűnő lakkot, ami megvédi a körmeit a felpuhulástól, töredezéstől.
Még talán annyi, hogy ez a gél állag szerintem nagyon jó, könnyen oszlik, gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone