Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anianiko, Módosítva: 2014. november 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Egyesíti a  folyékony szemhéjtus minőségét a gél textúra kényelmével. A színe tartós.

silver

2015. augusztus 28.

2015. 08. A durva az, hogy már több mint két éve aktívan használom ezeket a tusokat. Életem - kevés - legjobb vételei közé tartoznak. :D
Rendszeres használat mellett nem kezdenek el beszáradni, de ha mégis ez történt, nem kell megijedni: elég, ha egy ecset nyelével vagy bármi hasonló eszközzel levakarjuk a vékony beszáradt "kérget", alatta pedig ismét normális állagú festéket találunk ;)

2013. márc. 14.: Két árnyalat is megvan belőle, és nagyon elégedett vagyok vele. Szép és tartós.

2013. júl. 19.: Az eddig meglévő két árnyalatom közül az egyik (Mambo Nr. 2) bebüdösödött. Ezt eléggé sajnálom. A másikkal (Sherlock&Khaki Holmes) semmi probléma nincs, szóval ezt most inkább (talán naiv módon) betudom annak, hogy valami selejtes darabot fogtam ki. De természetesen ez okot adott arra, hogy a kifutó Black Jack and Goldie Hawnt beszerezzem. :) Ennek is szép színe van, s szokás szerint lerobbanthatatlan. Sajnálom, hogy megszűnnek ezek a tusok, az én rejtett szemhéjamnak szinte gyógyírt jelentettek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

jakobs

2014. október 30.

Fél éve van meg aligy fogyott belöle csak az a baj hogy szárad össze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

Fél éve van meg aligy fogyott belöle csak az a baj hogy szárad össze.

ingrid0411

2014. május 31.

Imádom. Régen más típusú szemhéjtusokkal próbáltam megtanulni hogyan lehet szép tusvonalat húzni de azokkal sosem sikerült. Aztán megvettem ezt és hozzá egy ecsetet. Így már nagyon hamar belejöttem. Könnyen felvihető és közben sem maszatolódik, na meg utána sem. Baromi tartós, viszont elég nehéz leszedni. Bár nemrég rájöttem hogy ha valamilyen olajjal (kókuszzsírral) dörzsölnöm le akkor pik-pak lejön. Én másra tuti nem cserélem le mert nagyon meg vagyok elégedve vele. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

La-Fee

2014. május 8.

Itt áll a fiókomban már vagy egy éve. Ma magamra kentem és csodás. Ajándékba kaptam, de gondoltam se idöm, se kedvem nincs tussal vacakolni, de vettem hozzá azért ecsetet (essence tusecset) , mert tetszett a tégely, gondoltam kipróbálom. Nekem tökéletesen fent maradt egész nap, simán alapozó és szemhéjpúderre kenve. 03 Berlin Rocks lila, nagyon jól néz ki. Nekem könnyü volt vele dolgozni, nem is tudom miért nem használtam eddig. Kora reggel sietve simán feltettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 8.

Lotheg

2014. május 4.

Nos beszereztem... tudom, hogy nem épp a legnatúrabb meg minden, de atom biztos, viszont teljesen elszoktam ettől, hogy a lemosogatás ilyen macerás, viszont szerintem egy életre elég ami benne van, mert midnen nap tuti nem ezt fogom használni, maradok a natúr tusomnál, amit imádok, csak már kifogyott és amíg nem veszek addig ezt használom, szép tusvonalat lehet vele készíteni egyébként. Nekem is a fekete van meg :) nem kopik marad a helyén hát nem tudom hogy fogom elhasználni de azért elfogom ... :)
Up.: látszik milyen sűrűn használom, mert azóta már ki is vonták meg minden, de nem baj nekem még van benne egy csomó, a natúr tusomat meguntam. van még belőle, de mostanság inkább fekete szemhéjpúderrel húzom ki, mert az nem olyan éles vonalat ad, és nem kell vele olyan precízen dolgozni, ami rohanós reggeleken elég jól jön.
Nekem viszont nem száradt be O.O szerencsére, és tényleg nagyon tartós, koncertekre meg ha egész nap remekelnie kell a sminkemnek akkor ezt használom, általában vékony vonalat húzok csak vele, ha cicásan kihúzom akkor is :) ... Mindenki csodálkozik mennyire vékonyra tudom meghúzni... Igazából van Catrice tusecsetem, de nem szeretem hozzá, a régi natúr folyékony tusból szuperáltam ki az ecsetet és azzal nagyon szépen tudom használni, lehet csak mert azt megszoktam.. nem tudom, de másnak is tudom ajánlani ezt a módszert :)) ... Vízvonalra i szoktam használni, és ott is szuper tartós. az egyetlen dolog ami megmarad nekem ott, kár hogy nincs zselés tus fehérben :( .... Mert feketés nem sűrűn használok mostanság oda...Kontaktlencsésként pedig fontos hogy tartós termék kerüljön a vízvonalra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

v.szilvia789

2014. január 23.

Nyáron vettem meg a fekete-arany csillámosat és nagyon örültem neki, de csak ritkán használtam. Aztán nemrég elővettem és elképedve tapasztaltam mennyire összeaszódott, beszáradt. Még lehet használni, de úgy látom már nem sokáig húzza. Kár érte, mert nagyon tartós, szép vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

katacita

2013. november 7.

De jó, találtam egy darabot az akciós dobozban a Rossmannban. Igaz, sajna nem bontatlan, volt is egy kis sérülés a festék tetején. Viszont nagyon dicsérték, meg 250 Ft, és épp tust kerestem, szóval gondoltam kipróbálom.
Nagyon könnyű vele dolgozni, az essence tusecsetét használom hozzá, amit szintén szeretek. Féltem a tartósságától, mert van egy Catrice smoky eye palettám, amiben van egy krémes, fekete festék, és semeddig sem bírja a szememen, szóval reméltem, hogy ez valami más lesz.
Nos, ez lerobbanthatatlan, még sminklemosóval is nehezen jön le. Nekem jó lesz, remélem nem szárad be túl hamar.
Nem tudom, hány féle szín van ebből, de ez a fekete mellett picit bronzos, legalább is vannak benne nagyon apró, fényes, bronzos szemcsék, szerintem nagyon szép.

Up: Oké, az előbb kimentem a mosdóba, és akkor láttam, hogy a fele felkenődött a szemöldököm alá. Remek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

kata12

2013. október 12.

Imádom! Tartós, olcsó, könnyű használni, órákig a helyén marad, és szépen csillog:) Jó vétel volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 12.

Gituccci

2013. október 10.

Leárazáson vettem, de kicsit sem bántam meg. A fekete árnyalat van meg és szerintem az egyik legjobb zselés szemhéjtus! Akár reggeltol egészen késo estig kibirja maszatolódás vagy elkenodés nélkul! A színe igazi fekete, nagyon konnyu vele dolgozni, sip-sup kész a tusvonalam. Szuper termék! :))
UPDATE: Hááááát mikor megvettem nagyon szerettem, de így pár hónap elteltével nagyon csomósodik. Sokkal nehezebb használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

ponydogcat

2013. szeptember 25.

Fekete van meg nekem, leárazáson vettem, szerintem csodálatos. Catrice ecsettel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Cyclohexasiloxane
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Cyclohexasiloxane
Színezékek: CI 77499

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.