Cattier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: sutoilona32, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. május 8.

Kategória:   Tusfürdők

Táplálja és puhítja a bőrt és hajat.

Természetes, organikus (bio) kozmetikum, Ecocert Greenlife tanúsítvánnyal.

sutoilona32

2014. december 29.

Végre egy bio tusfurdő ami nem olyan mint a víz. Igazán jo allagú kevés is elég belőle es ami a legjobb a hajamra is joooo!!! Meglepodtem amikor kiprobaltam, mert nem szamitottam arra, hogy ilyen selymes lesz a hajam, foleg hogy hosszu hajam van es eleg igenyes. Mivel nem volt balzsamom igy nem is hasznaltam, es az eredmenyen meg en is meglepodtem!!! Az illata is kellemes.Javaslom mindenkinek aki keresi meg a kedvenc bio tusfurdojet én imadom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

Orvosi szappanfű, tajtékzófű néven ismert gyógynövény. A Wikipédia információi alapján a növény vörös színű gyökere sok szaponinvegyületet és flavonoidokat tartalmaz, és mivel szaponinok csökkentik a víz felületi feszültségét, ezért mosószerként is használják (innen származik a növény neve).