Caudalie

Ár:   5200-7500 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: N.A., Módosítva: 2013. július 18.

Ár:   5200-7500 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szárazolaj, amely táplálja a bőrt, és javítja annak állagát, köszönhetően az egyedülállóan változatos olaj-összetevők (szőlő-, hibiszkusz- szezámmag-, argánolajok) valamint antioxidáns polifenolok kombinációjának, virágos, fás és napsütés illattal vonva be a bőrt.

Arcra, testre és hajra egyaránt használható.

szilvi

2016. január 23.

Ez volt az első Caudalie termékem, ajándékba kaptam és hát nagyon örültem neki, mert egy nagyon jó termék. Mennyei illata van, hamar felszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után. Testre és hajra használtam. Nem tudom miért, de nekem a szárazolajokkal az az érzésem, mintha nem hidratálnának eléggé..Ettől függetlenül ez egy luxus termék és mivel nagyon szerettem, megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

fausztdori

2014. május 10.

Jelenleg pár hónapra Belgiumba költöztem, és már réges rég ki akartam próbálni a Caudalie olaját, mert ódákat zengtek róla a neten. Hát az ódák teljesen jogosak voltak, egy nagyon jó illatú, minőségi szárazolaj, nagyon jól szívódik és tartósan hidratálja a csontszáraz bőröm! Ebből feltankolok, mielőtt hazajövök!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

N.A.

2013. augusztus 15.

A legeslegjobb szárazolaj, amit valaha próbáltam. Fantasztikus illata van, nagyon hamar beszívódik, és rögtön érződik az energizáló hatása. Én főleg az arcomra szoktam fújni (illetve tenyérben eloszlatni és úgy felkenni) revitalizálás céljából kb. havonta egyszer, vagy a fáradt szemeimre (szemhéj és szemkörnyék), ott is azonnal érezhető a hatás. Hajra is próbáltam, arra is nagyon jó "újjáélesztőnek" fejbőrbe vagy száraz hajvégekre fél fújásnyit eloszlatva, de rendszeres használatát inkább a vastagszálú száraz hajúaknak javasolnám. Kipróbáltam és testápolónak is kiváló, de annak inkább nem "locsolnám el" a termék ára miatt (ráadásul itthon nem is lehet kapni, én Bécsben szerettem bele még tavaly).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol