CBA

Ár:   370 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cseresznyea, Módosítva: 2014. február 20.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   CBA
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

A CBA baba törlőkendő vastag és puha, ezáltal gyengéden tisztítja és ápolja a baba érzékeny  bőrét, tökéletes és alapos tisztítást nyújt. Nagyon érzékeny bőrűek esetében irritáció léphet fel a termék használata során. Amennyiben ez előfordul, ne használja tovább a terméket.

Kiszerelés: 72 db

kalmaniki

2015. július 25.

SOS kellett egy törlőkendő, így vásároltam meg. Gondoltam biztos nem lesz jó minőségű, de meglepően jó kis törlőkendő. Kellemes illata van, mérete, nedvessége megfelelő. Olcsó, viszont nagyon vékonyak a kendők, így sokat el kell használni belőle egyszerre, ezáltal gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

auberginecat

2015. július 8.

nedves törlőkendő mániában szenvedek; az irodában azzal törölgetem az asztalomat, otthon azzal mosom le a sminket, illetve ha hirtelen fel akarom frissíteni magam, akkor is jó szolgálatot tesz. nem rossz ez a cba-s, szerintem jó a mérete és a vastagsága is, de az illata nem tetszett. újraveszem, mivel megfelelő minőségű, és olcsó, de tényleg lehetne jobb illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

hajnikah

2015. július 8.

Én is ilyet vettem az unokámnak, bár nekem eddig sem volt semmilyen gondom a CBA-val mindig meg voltam elégedve az ott vásárolt termékekkel, most sem csalódtam benne. Szerintem semmivel nem volt rosszabb, mint a márkás termékek, viszont az ára sokkal kedvezőbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 8.

Vivi92

2015. június 5.

Pár napja elfogyott a Pampers amit mindig veszünk és csak ilyet tudtunk venni a közeli boltban. Amikor megláttam, húztam a számat, mert hát mégiscsak CBA, biztos gagyi... És nem! Én nem látok nagy különbséget az összetevőkben, tehát ilyen szempontból nem rosszabb mint a jól bevált Pampers. Az illata nagyon finom, kellően nedves és a vastagságával is meg voltam elégedve. Nem használtam belőle többet a szokottnál. Az egyik legkellemesebb csalódásom volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

natalia.horvath

2014. december 6.

Egyátalán nem jött be.kis méretű, vékony kendő,olyan vékony hogy átlátszik.Olcsó,260 Ft ,de ennyit sem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

Vitaminok: Panthenol