CBA

Ár:   245 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2015. július 9.

Lelőhely:   CBA
Kategória:   Szappanok

nagyreku

2015. július 10.

Nekem ez a hibiszkusz illat különösen tetszik, az állaga is jó szerintem. Lehet, hogy kicsit szárít, de én még eddig nem találkoztam olyan folyékony szappannal, ami ne szárította volna ki a kezem, ez azokhoz képest még jobb is. Meg vagyok elégedve az ár/érték aránnyal is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

JudithBeauty

2015. július 1.

Hibiszkusz virág illata van, kellemes, nem erős. Átlátszó, kicsit géles állagú. Sajnos szárít, de az ára kedvező. Kevéssé habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol