CD

Ár:   600.-   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Boombapple, az összetevőket feltöltötte: Villango, Módosítva: 2016. július 5.

Ár:   600.-
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Ásványi anyagok, szilikon, parabének, színezőanyagok és alumíniumsók nélkül  készült dezodor.

Villango

2016. július 4.

Télre van nekem egy jól bevált magyar kézműves deo-m, de én a legnagyobb kánikulában sportolok most, és sajnos a kézművesem azzal az izzadással nem bánik el.
Az alusókra allergiás vagyok, így a hiperszuper termékek sem jönnek be, mert hát azok aluval támadnak (biztos hatásosan is). Így marad a folytonos kísérletezgetés az alumentesek közt, és arra már rájöttem hogy amiben még alkohol sincs, na az végképp nem az én kánikulai deom.
Ő viszont egész jól teljesít, sőt, meg vagyok vele elégedve, bár az INCI-je nem éppen csodás, a kánikula sem tart sokáig egy évben. (Csak azt nem tudom mi lesz velem ha leköltözöm egy mediterrán országba :-))))) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate