CD

Ár:   1320 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra0827, Módosítva: 2021. április 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál

• Az intim terület tisztálkodásához
  • Enyhe készítmény a gyengéd bőrhöz
  • Áfonyakivonatokkal és tejsavbaktériumokkal
  • Támogatja a védő funkciót és a hüvelyi flórát
  • Kíméletes tisztítás a hab állagnak köszönhetően

petra0827

2021. április 6.

Az oldalon nem találtam ezt a mosakodót, de magyar felületen sem, így rákerestem a pontos adataira és feltettem :)
Én Ausztriában lakom, itt vettem a DM-ben, de kizártnak tartom, hogy otthon ne lehetne kapni.
Én nagyon elégedett vagyok vele. Első sorban azért vettem , mert CD és mert pumpás. Sokkal kényelmesebb, praktikusabb. Amit a termékleírásnál találtam igaz rá, nem okoz irritációt és mint mondtam, kényelmes a használata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lactic Acid