CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: piperepozitív, Módosítva: 2013. november 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A benne levő avirózsa kivonat és növényi hialuronsav hidratáló hatású. Nem szárítja ki a bőrt.

• Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Alkalmas érzékeny bőrre is
  • Növényi hialuronsavat tartalmaz
  • Micellás vízzel

anett76

2019. március 28.

Nekem egy picit szárít, igaz, h rettenetesen vízhiányos a bőröm. A felhabosító pumpás megoldást viszont nagyon szeretem, sokkal kevesebbet használ így az ember belőle el egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

natasa

2017. június 17.

Micellás víz és arctisztító hab egyben. "A lágy micella-víz vízililiommal gazdagítva különösen gyengéden tisztít. A növényi hialuron hidratál és véd a kiszáradás ellen." Ez az első két mondat a leírásából. Meglepően szépek az összetevői is, nagyon kíváncsi lettem, ezért megvettem.
Valóban gyengéden tisztít. A szemfestéket is ezzel mosom le: vizes vattakorongra fújok egy pici habot, átitatom vele, és így törlöm le a sminkem. Nem csípi a szemem, nem irritál, és szépen le is kapja a festéket. Utána jöhet az utasításnak megfelelően a vizes arcra is, ahogy javasolja. Nagyon kellemes kis lemosó, diszkrét illattal. Müllerben vettem, dm-ben nem találtam. Gazdaságos, kevés elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

Lysimachia

2016. július 28.

Nekem nagyon bevált, kellemes illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Nekem nagyon bevált, kellemes illata van.

nkmagda

2016. július 13.

Nagyon újravevős. Nekem is az összetétele fő szempont volt. De teszi a dolgát. Màr a 2. flakont hasznàlom. Eltávolítja a maradék sminket is (amit most a garnier micellás víz nem tesz meg kifogàstalanul, sőt!). Szóval én nagyon szeretem. Nem szàrít, nem húzódik a bőröm tőle egyáltalán. Szép egységes lesz az arcbőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

blessed

2015. július 25.

Nekem is a szép összetétele tetszett meg, parabénmentes. 1 pumpálással pont egy arctisztításra elegendő mennyiség jön, szóval szerintem jó darabig elég lesz. Puha lesz tőle a bőröm és nagyon fincsi tisztaság illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

piperepozitív

2014. március 21.

Egyszerű és szép összetétele miatt vettem meg.
Már egy jó ideje rákattantam a habos lemosókra, és szerencsére egyre többfélét is lehet már kapni. Szívesen próbálgatom őket, csak az a baj, hogy jóóó sok ideig elegek :)
Eddig ez a kedvenc (próbáltam Niveát (kék), Alverdét (Seide), Baleát (Ultra Med).
Nem irritál, és nem szárítja ki a bőrt sem. Eleinte azt hittem, hogy hagy egy pici réteget, de nem, csak nem szárítja ki csikorgósra a bőrt, puha és hidratált marad.
Nekem jól megbirkózik az arcsminkekkel is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Egyszerű és szép összetétele miatt vettem meg.
Nekem jól megbirkózik az arcsminkekkel is.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.