Celenes

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Goldapple, Módosítva: 2017. május 31.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok

A gyógynövény eredetű VitaComplex-nek köszönhetően a Celenes Gyógynövény sampon megelőzi a hajhullást és segíti a haj megújulását. Haját erősebbé és rugalmasabbá teszi. A VitaComplex hatóanyagcsoport összetevői közül a flavonoidok, polifenolok és a keratin megvédik a haját az oxidatív folyamatoktól, megakadályozva ezzel a haj fénytelenné és töredezetté válását. Az alapvető fehérjék, vitaminok és ásványi anyagok táplálják haját és serkentik a fejbőre vérkeringését. A Celenes, száraz, fénytelen, a hajfesték által igénybe vett és töredezett haját a B5-vitamin éltető erejével megfiatalítja, rugalmassá és erőssé teszi.

nyinails

2017. március 28.

Hát nem tudom. Szeriintem nem hullik kevésbé a hajam tőle. A másik meg, hogy olyan fura, nehéz érzetű a hajam utána, mint amikor az ember nem mossa ki rendesen a sampont belőle. Főleg a hajtöveknél éreztem, és ettől úgy le is lapult, nem látszik olyan hosszú ideig szép, mosott hajnak, mint a mezei samponoknál. Ez az állapot picit javult, főleg az elején volt ilyen - lehet, hogy a hajamnak kelllett hozzászoknia, nem tudom. Egyébként semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Goldapple

2015. április 7.

Amikor megláttam és megvettem ezt a sampont, akkor kezdődött el a mániám, hogy minden terméket megnézek a krémmánián, hogy leellenőrizzem az összetevőit. Vásárláskor csak egy nagy lendülettel beletettem a kosaramba és csak bízni tudtam benne, hogy mivel hajhullásra van és gyógynövényes sampon, ezért biztos az összetevőkkel sem lesz gond. Nem így történt. Engem nagyon zavar a formaldehidet kibocsájtó tartósítószer, ami benne van. Félve mostam vele hajat egyetlen egy alkalommal. Annyit tudok, hogy a hajam selymes és puha volt a használata után, de 2 napig kaparta valami a torkom, amit annak tudok be, hogy a csúnya összetevők megtették nálam a hatást vagy csak pszichésen viselt meg e terméknek a használata. 2 csillagot adok neki, az egyiket azért, mert a hajam állapota nem volt rossz a használata után, illetve a másik csillagot azért, mert ekkor határoztam el, hogy elkezdek natúrkozmetikumokat használni és ezért valahol még hálás is vagyok ennek a terméknek. Amilyen lendülettel levettem a polcról kb. akkora lendülettel dobtam is ki a kukába. Van még egy pár termék, amit még elhasználok, de már az összetevőikkel nem vagyok kibékülve. Ha nem találom itt a krémmánián, akkor azokat is felrakom. Aztán soha többet nem mérgezem magam ilyenekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 7.

Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.