Celine Dion

Ár:   2640 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. március 16.

Női hajtógáz nélküli pumpás parfüm dezodor.

Illatcsalád: Fás-virágos.

Összetevők: Frézia, hársfavirág, fehér rózsa, bergamot, feketeribizli.

Vendy254

2017. február 17.

Nem rossz az illata csak sajnos nem túl tartós. Már volt párszor ilyenem, néha hiányzik az illata és akkor veszek egyet :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

littlechicken

2017. február 17.

Karácsonyi ajándékként kaptam szettben....már mikor láttam, hogy celine dion parfüm van a dobozban, akkor tudtam, hogy nem lesz a kedvencem. Nem ítélek persze el semmit a neve alapján, de még Celine Dion parfüm nem készült ami tetszett volna....Kb 20 éves lehettem amikor ezt kaptam, akkoriban csomagolós diákmunkára jártam ....akkor fújkáltam magamra néha....és érdekes mód rengetegen dícsérték....lehet csak én éreztem kellemetlennek az illatát....de nem sikerült megbírátkoznom vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Charlena08

2015. március 11.

Anno odavoltam a dinnyés illatokért - mint az EDT-jében, én a deojában is ezt érzem ki leginkább belőle. Boldogan megvettem, és szerettem is - egy darabig. Aztán besokalltam tőle, mert túl édesnek, már émelyítőnek találtam... Viszont deo létére nagyon tartós volt rajtam. A nosztalgia miatt (meg mert szerintem csak az ízlésem változott) kap 4 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

s_kitty

2012. október 11.

Én nagyon szerettem, nem tudom miért nem ízlik ennyire senkinek sem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 11.

Én nagyon szerettem, nem tudom miért nem ízlik ennyire senkinek sem. :)

Málni

2012. október 2.

Úgy látszik ezt mnki ajándékba kapta, nem is csoda, hisz annyira büdös, hogy szerintem senkinek sem lehet ilyen elcseszett orra vagy ízlése, hogy ezt magától megvegye:) Szörnyűűséges és erőőős - *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

kinderino

2012. szeptember 4.

Én is ajándékba kaptam, és nem bírtam elviselni az illatát. Azóta nálunk is anyu használja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

sissy93

2012. augusztus 11.

Szeretném szeretni, de nem megy. Az üvegben még úgy ahogy, de rajtam már borzasztó. A bőrömmel érintkezve átalakul valami szúrós szagá, amit nem tudok elviselni. (Fás-virágos? Engem kifejezetten a mű-görögdinnye illatra emlékeztet.)
Én is ajándékba kaptam, de pár sikertelen próbálkozás után tovább adtam Anyunak. Neki mondjuk jól áll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Csilluska

2012. március 3.

Ajándékba kaptam. Nem rossz az illata, de nem ez a kedvencem. Közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

Ajándékba kaptam. Nem rossz az illata, de nem ez a kedvencem. Közepesen tartós.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.