Cetaphil

Ár:   5627 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   295 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ashmatiii, Módosítva: 2016. március 5.

Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Finoman tisztít és hidratál. Klinikailag bizonyítottan nyugtatja a viszkető, száraz bőrt. Illatanyagmentes.

Ár: 3000 Ft , Eladó: csengekormoczy
Állapot: új, bontatlan!, Helyszín: Bp., fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta
bernadettu

2020. február 14.

Glamour beauty fesztivál csomagban volt, semleges illatú, jól habzik, reggel kifejezetten szeretem, hogy nem igényel a bőröm testápolót, de este meg pont hogy azt érzem hogy szárít egy picit és nem hagyhatom el a testápolót.
Most ránézve az árára, nem biztos hogy kiadnek érte ennyit.
Akinek tényleg olyan érzékeny a bőre annak valószínűleg csodaszer, de én nem vagyok száz százalékosan elragadtatva tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Most ránézve az árára, nem biztos hogy kiadnek érte ennyit.

puddpuddi

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 23.

Nagyon könnyen habzik ezért sokáig kitart. Nem szárítja ki vagy irritálja az érzékeny bőröm, viszont egy nagyon nagyon kicsit doktornéni szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Goneril

2019. szeptember 9.

Atópiás dermatitiszre ajánlották, de egyszerűen csak szárazabb bőrre is tökéletese! Hipoallergén, szappan- és illatanyagmentes, kicsit sem irritál, szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

ninarny

2018. március 18.

Atópiás detmatitiszes, súlyosan ekcémás bőrre ajánlotta az orvos, remekül bevált. Sajnos, nehéz hozzájutni és eléggé drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

citrome

2018. január 17.

Teljesen véletlenül találtam rá erre a tusfürdőre és nem is arra használom, amire való... 20 éve állandóan pattanásos volt a bőröm és már mindent kipróbáltam, ami arra való, de lényegében semmi nem segített. Ez a tusfürdő tényleg csoda! Teljesen elmúltak a pattanásaim. Mivel jó drága (Kb. 5000 Ft) én csak az arcomra használom, így egy doboz kitart egy 3/4 évig! Nem is tudom mi lesz velem,ha megszűnik vagy nem lehet beszerezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.