Chanel

Ár:   33 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2015. június 3.

Ár:   33 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: orientális

Illatjegyek: szantálfa, tonkabab, ámbra, vetiver, pézsma, bergamot, cédrus, vanília, citrom, rózsaszín bors

Chanel Allure Homme Édition Blanche EDP
Ár: 2100 Ft, 3500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Chanel Allure Homme Édition Blanche EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 2200 Ft, 10 ml 4000 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, frissen átfújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Pécs, fizetés: lásd a leírásban

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Rhodesian Ridgeback

2021. június 18.

Jóleső érzés ebben a dögmelegben elővenni a kedvenc citrusos, aquás vagy nyári parfümöket, amik azért tartósak is nevezhetők.
Citrusosak közül ez az egyik nagy kedvencem. Megunhatatlan. Nem hiába próbálta már brand is ezt leutánozni. Közülök is a Xerjoff Uden sikerült talán a legjobban, de annak az ára legalább ennek a háromszorosa, de az is lehet, hogy a négyszerese.
Lehet, hogy van egy kis gyömbéres, citromos pite illata, de hamisítatlan Chanel minőség. Imádni való citrusos illat. Még azt is rá merném mondani, hogy uniszex illat, pedig kimondottan férfi parfümként tartják számon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 18.

savonm

2020. november 5.

Haverom nagy győzködése után meg szagoltam annyit azért nekem volt már 20 éve az összes allure vonal mind .
Na de ez hatalmas csalódás számomra ilyen rothadó dohos citrom öregember szag ami tolakodó erős mellé gejl is ilyen habos babos citrom torta szag ...hát 2db allure marad nekem bár szagoltam az új Alluert na azt nagyon csúnyán elrondították az valami vicc kivettek belőle mindent ami csoda volt elvitték ilyen semmilyen irányba nagy csalódás ez is az is .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Kencefan

2020. június 18.

Nőként értékelem: egyik kedvenc férfi illatom, imádom!
Szexi, friss, sportosan elegáns. Érezni rajta hogy minőségi cucc. Nyárias a frissessége miatt, de bárhol bármikor megállja a helyét. Sajnos nem olcsó, de drága. Férfiak, hajrá!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Nőként értékelem: egyik kedvenc férfi illatom, imádom!

tizesh

2019. december 25.

Van akinek a dohos citromos öregember szag jön át es van aki csodálja ezt az illatot. Ultra finomra van hangolva, egyszerűen lenyűgöző, magával ragadó illat. Az eleje az tényleg éles de az csak a kifújás utáni pillanatok. Utána pár perc se kell és előbújik a csoda... Es az tart egész napon át. A nők nagy kedvence, higyjetek el, tapasztaltam :)

Üvege 10
Illat 10+1
Hatokore, tartóssága egész napos
Mi kellhet még? Jah megvan: még egy üveg :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 25.

Üvege 10
Illat 10+1
Hatokore, tartóssága egész napos
Mi kellhet még? Jah megvan: még egy üveg :)

Verona5

2019. december 25.

Egyik nagy nyári kedvencem ez a citromos, krémes illat, főleg akkor lehet bevetni őelegancosságát, mikor nyáron leolvad rólunk az alsóruha is. Ha nagy melegben betérek a Mü-be mindig a férfi polccal kezdek és vele. Ki nem hagynám, jól jön egy kis hűsítő, teljesen uni az illata. Csakis a márkaneve miatti magas árával nem vagyok kibékülve, de jelenleg egy fújós birtokosaként is nagyon tudok örülni neki. Simán az öt csillag kategória!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 25.

albertinablogg

2018. november 10.

Annyira nem tartós. Nekem tetszett, friss, citrusos, de a párom nem nyűgözte le, elmondása szerint gagyi. Én hiányolom belőle a CHANEL jelleget, ami különlegesebbé tenné. Egyébként tényleg uniszex mint inkább férfi parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Adam0108

2018. augusztus 21.

Szerintem elég unisex hatása van ,ami nembaj ! Nemkell minden férfina dohány meg pacsuli szagunak lenni:) a dizájn a jólmegszokott allure családfa . Az illata ..hát az első benyomásom rögtön fújás után ,légfrissitő izom citrommal ,aztán csak szagolgattam
És szagolgattam.. átmegy tényleg egy krémes habos citromos cuccba amit megakarnál enni 😄 nemtudom hova tegyem , ha csak 2..3parfümöt használsz nembiztos jó választás . Van benne valami egyedi valami luxus feeling ,hülyén hangozhat de szerintem ottvan benne . Gyüjtőknek vagy inyenceknek ajánlanám . Nekem a nagy kedvencem a sima allure homme sport . Ennek hiába EDP szerintem hamarabb elillan kb 3..4óra aztán csak tényleg nagyon közelről lehet érezni .
Dizájn 10/10
Illat 8,5/10
Tartósság 7/10
Hatósugara pedig tényleg csak közelről érezhető nem
Tolakodó finom illat ami miatt mint irtam
Elég unisex kategoria :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Dizájn 10/10
Illat 8,5/10
Tartósság 7/10
Hatósugara pedig tényleg csak közelről érezhető nem
Tolakodó finom illat ami miatt mint irtam
Elég unisex kategoria :)

csaktom

2018. január 22.

kellemes, könnyed, nem édes krémes-citrusos-vanília. azoknak a fiataloknak jó választás lehet, akik még nem tudnak kikecmeregni a sziruptengerből, de nem is akarnak elmerülni benne

tejtestvérei a Dior Fahrenheit 32 és a Guerlain Habit Rouge L'Eau. a guerlain sztem kifinomultabb, ötletesebb kompozíció, és feleennyibe kerül

(a kiadás événél az EDP van feltüntetve, miközben az illatjegyek felsorolása a 2008-as EDT-é. ez azért érdekes, mert a EDP 2014-es kiadását valszeg inspirálta az Habit Rouge L'Eau 2011-es megjelenése)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 22.

Soly77

2017. december 20.

Kifogyott azuram Homme Sportja, erre esett a választás. Hiába EDP ennek nem olyan nagy a hatósugara mint a Homme Sportnak, de pont ettől jó hogy bőrközeli. Annyira finom citromos sajttorta illata van minden Chanel luxussal hogy mmmmmmmmmmm. Egész nap bújnék a nyakába :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Lapo

2017. június 29.

Tökéletes.. pedig erős fenntartásokkal (ár-érték arányt figyelembe véve) ismerkedek a Chanel parfümökkel..Az egyetlen darab ami szerintem minden Ft-ot megér ettől a háztól férfi fronton.. pedig elég sokat kérnek érte..
Szerintem sokkal egyedibb és szebb illat mint az Allure Sport Homme és annak további változata.. igen valóban, egy igazi friss citromos, krémes, habos torta vagy sütemény illata.. könnyű, légies ennek ellenére van benne némi elegancia..
Azt hiszem elkezdek rá gyűjteni..

Update (2017.június): Megvettem..ma volt az első egész napos próba és ötösre vizsgázott.. Nagyon tartós (EDP verzió) és a hatótávja is rendben van.. Talán a fej illatban van egy összetevő ami nekem egy picit fura/nem oda illő..nehezen tudnám ezt meghatározni de talán régi szappanokon éreztem hasonlót.. ez az első 5 percben lecseng.. ami utána következik az fantasztikus.. sok órán át..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

Azt hiszem elkezdek rá gyűjteni..

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Coumarin, Geraniol