Chanel

Ár:   33 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2015. június 3.

Ár:   33 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: orientális

Illatjegyek: szantálfa, tonkabab, ámbra, vetiver, pézsma, bergamot, cédrus, vanília, citrom, rózsaszín bors

Chanel Allure Homme Édition Blanche EDP
Ár: 2000 Ft, 3300 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
KISFÙJÒS!!! Chanel Allure Homme Édition Blanche
Ár: 3.700 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 10 ml parfümszòròban, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost
albertinablogg

2018. november 10.

Annyira nem tartós. Nekem tetszett, friss, citrusos, de a párom nem nyűgözte le, elmondása szerint gagyi. Én hiányolom belőle a CHANEL jelleget, ami különlegesebbé tenné. Egyébként tényleg uniszex mint inkább férfi parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Adam0108

2018. augusztus 21.

Szerintem elég unisex hatása van ,ami nembaj ! Nemkell minden férfina dohány meg pacsuli szagunak lenni:) a dizájn a jólmegszokott allure családfa . Az illata ..hát az első benyomásom rögtön fújás után ,légfrissitő izom citrommal ,aztán csak szagolgattam
És szagolgattam.. átmegy tényleg egy krémes habos citromos cuccba amit megakarnál enni 😄 nemtudom hova tegyem , ha csak 2..3parfümöt használsz nembiztos jó választás . Van benne valami egyedi valami luxus feeling ,hülyén hangozhat de szerintem ottvan benne . Gyüjtőknek vagy inyenceknek ajánlanám . Nekem a nagy kedvencem a sima allure homme sport . Ennek hiába EDP szerintem hamarabb elillan kb 3..4óra aztán csak tényleg nagyon közelről lehet érezni .
Dizájn 10/10
Illat 8,5/10
Tartósság 7/10
Hatósugara pedig tényleg csak közelről érezhető nem
Tolakodó finom illat ami miatt mint irtam
Elég unisex kategoria :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Dizájn 10/10
Illat 8,5/10
Tartósság 7/10
Hatósugara pedig tényleg csak közelről érezhető nem
Tolakodó finom illat ami miatt mint irtam
Elég unisex kategoria :)

csaktom

2018. január 22.

kellemes, könnyed, nem édes krémes-citrusos-vanília. azoknak a fiataloknak jó választás lehet, akik még nem tudnak kikecmeregni a sziruptengerből, de nem is akarnak elmerülni benne

tejtestvérei a Dior Fahrenheit 32 és a Guerlain Habit Rouge L'Eau. a guerlain sztem kifinomultabb, ötletesebb kompozíció, és feleennyibe kerül

(a kiadás événél az EDP van feltüntetve, miközben az illatjegyek felsorolása a 2008-as EDT-é. ez azért érdekes, mert a EDP 2014-es kiadását valszeg inspirálta az Habit Rouge L'Eau 2011-es megjelenése)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 22.

Soly77

2017. december 20.

Kifogyott azuram Homme Sportja, erre esett a választás. Hiába EDP ennek nem olyan nagy a hatósugara mint a Homme Sportnak, de pont ettől jó hogy bőrközeli. Annyira finom citromos sajttorta illata van minden Chanel luxussal hogy mmmmmmmmmmm. Egész nap bújnék a nyakába :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Lapo

2017. június 29.

Tökéletes.. pedig erős fenntartásokkal (ár-érték arányt figyelembe véve) ismerkedek a Chanel parfümökkel..Az egyetlen darab ami szerintem minden Ft-ot megér ettől a háztól férfi fronton.. pedig elég sokat kérnek érte..
Szerintem sokkal egyedibb és szebb illat mint az Allure Sport Homme és annak további változata.. igen valóban, egy igazi friss citromos, krémes, habos torta vagy sütemény illata.. könnyű, légies ennek ellenére van benne némi elegancia..
Azt hiszem elkezdek rá gyűjteni..

Update (2017.június): Megvettem..ma volt az első egész napos próba és ötösre vizsgázott.. Nagyon tartós (EDP verzió) és a hatótávja is rendben van.. Talán a fej illatban van egy összetevő ami nekem egy picit fura/nem oda illő..nehezen tudnám ezt meghatározni de talán régi szappanokon éreztem hasonlót.. ez az első 5 percben lecseng.. ami utána következik az fantasztikus.. sok órán át..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

Azt hiszem elkezdek rá gyűjteni..

HDR

2016. szeptember 19.

Nem igen tudok mit hozzafuzni... Egyszeruen tokeletes. Nem csak siman atlagon feluli, annal sokkal tobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

galagonyanya

2016. augusztus 24.

Chaneltől eddig csak a női illatok érdekeltek. Mit tagadjam: rajongásom irántuk kezd kóros méreteket ölteni. Azt azonban sosem gondoltam, hogy a férfiillataik is lehetnek érdekesek, sőt, izgalmasak számomra. Úgy voltam vele, a Chanel nem épp az uniszex illatairól nevezetes, magamnak tehát úgysem találok kincset, ami a páromat illeti: előbb mászná meg az Eiffel-tornyot bohócjelmezben, minthogy Chanelt fújjon magára... És akkor jött a Blanche... és borult minden. Pasiillat? Igen, és nem. És ez nem álom, hanem valóság.

Magáról az illatról: ennyire citrusos sőt citromos parfümöt talán az életben nem szagoltam. Az első fújás lehetne orrbavágó is, ha nem luxuskategóriáról beszélnénk. Ő ugyanis nem durva vagy bántó, nem egy duzzadó izmú tesztoszteronbomba, hanem kifinomult és elegáns. Viselője a stílus és a humor kedvelője, ironikus és játékos, és imád élni. Legszívesebben egy nyugágyba telepednék le valahol a Garda-tó partján, pohárral a kezemben, miközben ezt az illatot érzem. A citromos hullámok csitulása közben fokozatosan válik egyre puhábbá, krémesebbé, picit férfias jegyek is belopakodnak - mintha a kedvenc pasim borotvahabjának illatát (bocsánat, a pasim kedvenc borotvahabjának illatát) érezném, kifinomult és jóleső. Hatalmas meglepetés ez az illat, és nagy-nagy szerelem lesz.

Nem szaporítom a szót tovább: ahogy Medora írta - remekmű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Nem szaporítom a szót tovább: ahogy Medora írta - remekmű.

Timi8

2016. május 1.

Finnyàs pàrom hatalmas kedvence!!! Frissen édes, citromkrémes puha, ápolt, letisztult még is kissé jàtékos illat. Nagyon-nagyon minőségi kompozìciò, friss illatoktòl szokatlan mòdon még tartòs is.Simàn elmegy unisex-nek is, lehet vele pròbálkozni a hölgyeknek is. Pàrom màr elfùjt egy 50ml-t ebből, de a vàgyòdàs azòta is megmaradt. Eléggé borsos az àra de szerinte minden pénzt megér! Mondjuk én is kedveltem rajta nagyon. Aki tud lelőhelyet, ahol kevésbé horror àron lehetne hozzàjutni, ne tartsa magàban :) érdekelne!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

aidanne

2016. április 30.

Imadom! Pont! Legszebb, legfinomabb akar meg nekem is. Pedig alapvetoen a ferfi reszlegen tantorog ez a vilagszepe illat. Az eleje ffiasabb nyilvan de a leszaradasaban mar en, mint no be tudnek kapcsolodni. Varazslatos illat. Allure amugy is nagy kedvenc de hogy ferfi oldalrol is levegyen a labamrol... Nos az mar tobb a sok(k)nal ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

AdamFragFanatic

2016. március 4.

Talán az egyik legcitrusosabb férfi parfüm a D&G Light Blue mellett. Az jóval maszkulinabb mint ez. Néha ezt a parfümöt már-már unisexnek érzem, ami nem jelenti azt, hogy rossz lenne. Sőt, nagyon jó illat. Hasonló illata van mint egy citromos sütinek. Tartóssága sajnos picivel az átlag alatt van 4-5 óra. Mindenkinek ajánlom, nyárra kitűnő. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Coumarin, Geraniol