Chanel

Ár:   33 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2015. június 3.

Ár:   33 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: orientális

Illatjegyek: szantálfa, tonkabab, ámbra, vetiver, pézsma, bergamot, cédrus, vanília, citrom, rózsaszín bors

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tizesh

2019. december 25.

Van akinek a dohos citromos öregember szag jön át es van aki csodálja ezt az illatot. Ultra finomra van hangolva, egyszerűen lenyűgöző, magával ragadó illat. Az eleje az tényleg éles de az csak a kifújás utáni pillanatok. Utána pár perc se kell és előbújik a csoda... Es az tart egész napon át. A nők nagy kedvence, higyjetek el, tapasztaltam :)

Üvege 10
Illat 10+1
Hatokore, tartóssága egész napos
Mi kellhet még? Jah megvan: még egy üveg :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 25.

Üvege 10
Illat 10+1
Hatokore, tartóssága egész napos
Mi kellhet még? Jah megvan: még egy üveg :)

Verona5

2019. december 25.

Egyik nagy nyári kedvencem ez a citromos, krémes illat, főleg akkor lehet bevetni őelegancosságát, mikor nyáron leolvad rólunk az alsóruha is. Ha nagy melegben betérek a Mü-be mindig a férfi polccal kezdek és vele. Ki nem hagynám, jól jön egy kis hűsítő, teljesen uni az illata. Csakis a márkaneve miatti magas árával nem vagyok kibékülve, de jelenleg egy fújós birtokosaként is nagyon tudok örülni neki. Simán az öt csillag kategória!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 25.

savonm

2019. december 24.

Haverom nagy győzködése után meg szagoltam annyit azért nekem volt már 20 éve az összes allure vonal mind .
Na de ez hatalmas csalódás számomra ilyen rothadó dohos citrom öregember szag ami tolakodó erős hát 2db allure marad nekem bár szagoltam az új Alluert na azt nagyon csúnyán elrondították az valami vicc kivettek belőle mindent ami csoda volt elvitték ilyen semmilyen irányba nagy csalódás ez is az is .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

albertinablogg

2018. november 10.

Annyira nem tartós. Nekem tetszett, friss, citrusos, de a párom nem nyűgözte le, elmondása szerint gagyi. Én hiányolom belőle a CHANEL jelleget, ami különlegesebbé tenné. Egyébként tényleg uniszex mint inkább férfi parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Adam0108

2018. augusztus 21.

Szerintem elég unisex hatása van ,ami nembaj ! Nemkell minden férfina dohány meg pacsuli szagunak lenni:) a dizájn a jólmegszokott allure családfa . Az illata ..hát az első benyomásom rögtön fújás után ,légfrissitő izom citrommal ,aztán csak szagolgattam
És szagolgattam.. átmegy tényleg egy krémes habos citromos cuccba amit megakarnál enni 😄 nemtudom hova tegyem , ha csak 2..3parfümöt használsz nembiztos jó választás . Van benne valami egyedi valami luxus feeling ,hülyén hangozhat de szerintem ottvan benne . Gyüjtőknek vagy inyenceknek ajánlanám . Nekem a nagy kedvencem a sima allure homme sport . Ennek hiába EDP szerintem hamarabb elillan kb 3..4óra aztán csak tényleg nagyon közelről lehet érezni .
Dizájn 10/10
Illat 8,5/10
Tartósság 7/10
Hatósugara pedig tényleg csak közelről érezhető nem
Tolakodó finom illat ami miatt mint irtam
Elég unisex kategoria :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Dizájn 10/10
Illat 8,5/10
Tartósság 7/10
Hatósugara pedig tényleg csak közelről érezhető nem
Tolakodó finom illat ami miatt mint irtam
Elég unisex kategoria :)

csaktom

2018. január 22.

kellemes, könnyed, nem édes krémes-citrusos-vanília. azoknak a fiataloknak jó választás lehet, akik még nem tudnak kikecmeregni a sziruptengerből, de nem is akarnak elmerülni benne

tejtestvérei a Dior Fahrenheit 32 és a Guerlain Habit Rouge L'Eau. a guerlain sztem kifinomultabb, ötletesebb kompozíció, és feleennyibe kerül

(a kiadás événél az EDP van feltüntetve, miközben az illatjegyek felsorolása a 2008-as EDT-é. ez azért érdekes, mert a EDP 2014-es kiadását valszeg inspirálta az Habit Rouge L'Eau 2011-es megjelenése)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 22.

Soly77

2017. december 20.

Kifogyott azuram Homme Sportja, erre esett a választás. Hiába EDP ennek nem olyan nagy a hatósugara mint a Homme Sportnak, de pont ettől jó hogy bőrközeli. Annyira finom citromos sajttorta illata van minden Chanel luxussal hogy mmmmmmmmmmm. Egész nap bújnék a nyakába :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Lapo

2017. június 29.

Tökéletes.. pedig erős fenntartásokkal (ár-érték arányt figyelembe véve) ismerkedek a Chanel parfümökkel..Az egyetlen darab ami szerintem minden Ft-ot megér ettől a háztól férfi fronton.. pedig elég sokat kérnek érte..
Szerintem sokkal egyedibb és szebb illat mint az Allure Sport Homme és annak további változata.. igen valóban, egy igazi friss citromos, krémes, habos torta vagy sütemény illata.. könnyű, légies ennek ellenére van benne némi elegancia..
Azt hiszem elkezdek rá gyűjteni..

Update (2017.június): Megvettem..ma volt az első egész napos próba és ötösre vizsgázott.. Nagyon tartós (EDP verzió) és a hatótávja is rendben van.. Talán a fej illatban van egy összetevő ami nekem egy picit fura/nem oda illő..nehezen tudnám ezt meghatározni de talán régi szappanokon éreztem hasonlót.. ez az első 5 percben lecseng.. ami utána következik az fantasztikus.. sok órán át..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

Azt hiszem elkezdek rá gyűjteni..

HDR

2016. szeptember 19.

Nem igen tudok mit hozzafuzni... Egyszeruen tokeletes. Nem csak siman atlagon feluli, annal sokkal tobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

galagonyanya

2016. augusztus 24.

Chaneltől eddig csak a női illatok érdekeltek. Mit tagadjam: rajongásom irántuk kezd kóros méreteket ölteni. Azt azonban sosem gondoltam, hogy a férfiillataik is lehetnek érdekesek, sőt, izgalmasak számomra. Úgy voltam vele, a Chanel nem épp az uniszex illatairól nevezetes, magamnak tehát úgysem találok kincset, ami a páromat illeti: előbb mászná meg az Eiffel-tornyot bohócjelmezben, minthogy Chanelt fújjon magára... És akkor jött a Blanche... és borult minden. Pasiillat? Igen, és nem. És ez nem álom, hanem valóság.

Magáról az illatról: ennyire citrusos sőt citromos parfümöt talán az életben nem szagoltam. Az első fújás lehetne orrbavágó is, ha nem luxuskategóriáról beszélnénk. Ő ugyanis nem durva vagy bántó, nem egy duzzadó izmú tesztoszteronbomba, hanem kifinomult és elegáns. Viselője a stílus és a humor kedvelője, ironikus és játékos, és imád élni. Legszívesebben egy nyugágyba telepednék le valahol a Garda-tó partján, pohárral a kezemben, miközben ezt az illatot érzem. A citromos hullámok csitulása közben fokozatosan válik egyre puhábbá, krémesebbé, picit férfias jegyek is belopakodnak - mintha a kedvenc pasim borotvahabjának illatát (bocsánat, a pasim kedvenc borotvahabjának illatát) érezném, kifinomult és jóleső. Hatalmas meglepetés ez az illat, és nagy-nagy szerelem lesz.

Nem szaporítom a szót tovább: ahogy Medora írta - remekmű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Nem szaporítom a szót tovább: ahogy Medora írta - remekmű.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Coumarin, Geraniol