Chanel

Ár:   €95   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Ár:   €95
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Felfrissíti a bőrt, és ideálisan előkészíti a szokásos arcápoló használatához.

Az ún. kék zónákban, mint Nicoya (Costa Rica), Szardínia (Olaszország), Ikara (Görögország) és Okinawa (Japán) tovább élnek az emberek, mint a világ más részein. A Chanel kutatói kiválasztottak 3 összetevőt, amik ezekről a területekről származnak, és legerősebb molekuláikat ebben a szérumban egyesítették. Costa Ricáról származó zöld kávét, Szardíniáról származó olívát, és görög masztix gyantát használtak fel - ezek revitalizáló és antioxidáns tulajdonságait először kombinálták az új szérumban, mely aktiválja a bőr fiatalosságát.

Chanel Blue Serum minta
Ár: 300 Ft/db , Eladó: BlairM
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Bécs, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy csomagautomata - fizetés banki átutalással
szeliger

2019. május 15.

2017. július 26. Nagy kamu az egész szérum, én meg úgy viselkedtem, mint egy rózsaszín ködtől elhomályosított látású szerelmes lányka, amikor megvettem. Amikor először megláttam a neten, beleült a fejembe, hogy kell majd, szépen kivártam, míg mindenféle kuponok és egyéb kedvezmények felhasználásával megvehetem, nem néztem sem INCI-t, sem review-t, sem mintát. Micsoda furfangos dobozban volt! A henger alakú doboz hátsó fele kemény, az elülső puha, oldalt feltéphető, belül kék világtérkép a szuper hatóanyagtartalmú növények élőhelyének feltüntetésével.
Elegáns, fehér flakon, jól használható pumpa, az első nyomás: ez meg mi? Gyöngyházas fényű, hígabb szérum, intenzív alkoholos illat, kissé kesernyés, zöldnövényes alapon. Ó, jaj, elő az összetevőket, víz, alkohol, glicerin, szilikon, na itt majdnem elsírtam magam, hogy lehettem ilyen hebrencs. Most már nincs mit tenni, ez van, lassan egy hónapja használom. A szérum könnyen beszívódik, így nyáron még elmegy, nem okozott irritációt, nem éreztem szárító hatást sem, igaz, fölé mindig használtam valami könnyű hidratálót is. Valóban van reggel egy kis kisimító hatása, a párnától gyűrött arcot felélénkíti, de ezt más koffeines szérumok is tudják.
Hosszabb távon a bőröm nem lett sem rosszabb, sem jobb, ezért kár rá beruházni, nem fogom újravenni. Kettes.

2019.május 15. Nagyon nehezen fogyott el, nemszeretem termék volt, csak kerülgettem, ide tettem, oda tettem, majdnem két éve küzdök vele. Aztán pár napja nem jött több a pumpából, bárhogy ütögettem, forgattam, kész kifogyott. Kezdődhetett a szétszedési procedúra, mindig szétszedem ezeket a flakonokat, ha nem átlátszóak. Teljes megdöbbenésemre az erre a célra rendszeresített keskeny nyelű kiskanalam vége a flakonba mártás után több mint három cm hosszan bekenődött a szérummal. Úgyhogy még messze nincs vége, de most már csak azért is kivégzem, minden este szorgalmasan kenem. Az pedig egy nagyon aljas húzás, hogy még ilyen sok marad a flakonban és aki nem szedi szét, az egy jó nagy mennyiséget dob ki.
Az összes csillagtól megfosztanám, de azt nem lehet, úgyhogy akkor hagyok neki egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

dorotheaisdead9

2019. március 10.

Már a harmadik 50ml-s kiszerelest használom, hosszú távon is nagyon jó szerumnak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

banita4

2018. október 10.

Egy nagyobb mennyiségű mintához jutottam hozzá (10 ml) így viszonylag hosszabb használat után tudom véleményezni. Reggel és este is használtam a hidratálóm alá, közvetlenül felkenés után üdébb, simább arcbőrt varázsolt. Gyorsan beszívódik de hagy egy kissé ragacsos, feszülős érzést maga után (de a hidratálót rákenve bababőr lett az eredmény).
Jó kis termék és szívesen használtam de annyira azért nem győzött meg, hogy megvegyem a teljes kiszerelést, ennél jóval olcsóbban is találunk hasonlóan jó kencét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

BlairM

2017. november 16.

Két hónapon keresztül használtam, még a tengerpartra is magammal vittem. A mindennapos reggeli arcápolást ezzel kezdtem és nekem bevált. A krém maga folyékonyabb állagú fehéres/áttetsző színű (leginkább a folyékony szappanhoz tudnám hasonlítani kinézetre). Erős illata van, könnyen kenhető és gyorsan beszívódik. A felkenést követő pár percben olyan érzésem volt, mintha lehúzható arcmaszk lenne rajtam, feszült az arcbőröm, viszont rendkívül üde, friss lett.
Ár/érték arányát figyelembe véve már nem annyira kedvező, hiszen olcsóbb kategóriás termékek is képesek hasonló hatást elérni.
Összességében elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Összességében elégedett vagyok a termékkel.

Regi84

2017. június 22.

Talán egy átmenet a már érettebb bőrre való Chanelek és a hydra beauty között. Könnyen beszívódik, olyan túl nagy elvárásunk nem lehet tőle, az illata nem a megszokott, kicsit erősebb, mint pl a micro serumnak. Nem venném újra, de elfogult vagyok a Chanel termékekkel, úgyhogy le se pontozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

msz0315

2017. május 8.

Reggel szoktam krém alá használni.Már az első alkalommal éreztem a fiatalító,börfeszesítő hatását.Olyan mintha feltöltené, kihúzná a bőrömet.SZUPER!!!!Lehet hogy drága de azt gondolom hogy a minőséget ebben az esetben megéri megfizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.