Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BubuMaczko, Módosítva: 2013. december 12.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kondicionálja, hidratálja és táplálja az ajkakat.

Tarzicia

2019. november 22.

Az biztos, hogy nem egy Labello...
Gondolom más is tapasztalta, hogy a Labello tipusú ajakápolók ördögi kört indítanak el, az ember száraznak érzi a száját, bekeni, egy idő után, amikor már lekopott róla, azt veszi észre, hogy még szárazabb, mint előtte, erre megint bekeni, és ez egyre rosszabb lesz. Ezzel a Chanel ajakápolóval én még sose jártam így, nem egy mezei szőlőzsírt árul a Chanel szép rúzstokban. Nekem a táskám állandó kelléke a Sisley Phyto-Lip Twist 16 Balm mellett. A Chanelnek a külseje szebb, de felkenve tapadósabb érzés a számon, persze ez praktikus is, mert így tovább rajta marad. A Sisley zebramintás külseje olyan, amilyen, de a balzsamja felkenve simább érzést ad, látványra sokkal fényesebb, viszont ragadósabb is. Mint egy anya a két gyerekét, én mindkettőt szeretem, és mindkettőt másért, nem tudok rangsorolni, mindkettőnek kijár a maximális csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 22.

Az biztos, hogy nem egy Labello...

Monicapandaa

2019. október 28.

Egyik kedvenc ajakápolóm. Nagyon könnyű azonnal hidratál. Egyetlen hátránya hogy baromi gyorsan fogy! Más ajakápoló ki tart fél évig is (nem állandóan de azért sűrűn használva) ez a kicsike viszont 1 hónap alatt elkopik. Ára elég borsos 10e Ft körül van ha jól emlékszem szóval nem is egy olcsó mulatság. Emiatt csak 4*!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

miko02

2015. május 5.

Igazi minőségi termék. A csomagolása nagyon nőies, az ajakápoló hibátlan. Intenzíven, gyorsan hidratál, nem hagy maga után zsíros érzetet. Elég egy rétegben felkenni, akkor is működik. Imádom a jellegzetes "Coco ízét és illatát". Bár nem éppen olcsó, biztos vagyok benne, hogy sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Rita11kocsis

2015. április 7.

Highbrand. Véletlenül sem lehet összetéveszteni egy labelloval. Október elejétől egészen áprilisig kitartott, napi használat mellett. Nyáron meg egy kis rúzs vagy szájfény is elég.
Idén végre nem volt cserepes az ajkam. Nem kérdés, hogy 5 csillagot kap.
Sokáig nem hittem, hogy ezek a termékek tényleg többet tudnak a konvencionális társaiknál. De mióta elindultam a lejtőn, nincs megállás.
Egyébként nem érdekel hogy épp ilyen vagy olyan márka. A tudás a lényeg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Idén végre nem volt cserepes az ajkam. Nem kérdés, hogy 5 csillagot kap.
Egyébként nem érdekel hogy épp ilyen vagy olyan márka. A tudás a lényeg.

dorottyasinkovics

2015. január 1.

Imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Imádom:)

BubuMaczko

2013. december 2.

Az ajakbalzsam... Egyetlen hátránya a nem épp alacsony árfekvése.
A csomagolás, mint egy rúzsnak, így már az életérzés alapból megvan. Szagtalan, íztelen, de nagyon intenzíven ápol és hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

Az ajakbalzsam... Egyetlen hátránya a nem épp alacsony árfekvése.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Lauryl PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Squalane eo 1 0