Chanel

Ár:   27 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dinakimou, Módosítva: 2016. április 1.

Ár:   27 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Egy kattintással elérhetővé válik ez a friss, keleties illat, melyet most, limitált kiadásban is élvezhetünk. Az applikátor kialakításának köszönhetően könnyedén alkalmazhatjuk bőrünkön, míg az elegáns, velúr-szerű tok a hordozhatóságban nyújt segítséget.

Mayoranna

Korcsoport: >54
2017. november 25.

Mivel nagy Mademoiselle fogyasztó vagyok, - gyakorlatilag minden ami megjelent belőle megtalálható volt a gyűjteményemben-,ezért is
rohantam anno..
Kár volt. Ez az egyetlen a kollekcióból,amire azt mondom,hogy teljesen felesleges (Talán még a hair mist ilyen számomra)
Rajtam egyáltalán nem tartós, teljesen bőrközeli és felkenés után el is tűnik az illat rólam.
Ráadásul szerintem a parfüm felfújás vagy utánfújás intim dolog. Nem mások előtt frissítek. Nekem ez a része is picit macerás ezzel a termékkel.
Ki akartak jönni valami tutival, mert a Mademoiselle - ből minden termék eladható. De ez már annyira felesleges,hogy számomra szinte már gagyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 25.

rohantam anno..

Regi84

2016. november 16.

A megszokott illat, a csomagolás nagyon elegáns, nagyon szép, a parfüm is tartós. Nagyon szép darab ajándékba pl.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

miko02

2016. május 25.

Elegáns kis darab, de tökéletesen felesleges. Én ajándékba kaptam, különben nem dobtam volna ki rá közel 30.000 forintot. A kialakítása nem rossz, bár ez a "megnyomom a tetejét és kiugrik a pálcika" megoldás elég proli... Ez is lehetett volna csavarós, mint az utántöltős változatok. A velúr tok nagyon sikkes! Annak örülök talán a legjobban.
Amúgy kellemes használni, gyorsan be is szívódik a bőrbe, nem hagy maga után semmilyen zsíros érzetet, vagy foltot a ruha nyakán, ha véletlenül odaér. Számomra nincs gond a tartóssággal, de én a pisszentős parfümöket is felfrissítem mindig kora délután. A két parfümözés közti 5-6 órát gond nélkül bírta nekem, de az egész napos tartósságról nem tudok mit mondani.
Az sajnos tényleg kitalálhatatlan, hogy mennyi kence van a tégelyben. Ezért is adok 3 pontot, meg azért, mert szemtelenül kevés mennyiséget adnak arcpirítóan magas áron!!
Úgy gondolom, hogy nem az itthoni pénztárcákhoz szabták, de külföldön biztosan van létjogosultsága. Ha másoknak nem, hát a Chanel-ínyenceknek szép darab lehet a gyűjteményükbe. Valószínű az enyém is oda fog kerülni, és csak különleges alkalmakkor fogom elővenni, ami megkíván egy kis "luxust". :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

szeliger

2016. április 6.

Na, ugye itt vannak a pre-Glamour napok, már ma érvényes kedvezményekkel, kihagyhatatlan parfüméria kör, így sikerült ezt is alaposabban megnézegetnem. Meg kell hagyni, nagyon kis elegantos darab, valami bődületesen eltévelyedett árért. Külsőre a Rouge Allure Gloss tokjához nagyon hasonlít, csak fehérre sikerült ezúttal a ruhája. A kis műanyag lapkával áttetsző színű, sűrű folyadék kenhető fel. Alapvetően nem lelkesedek az anyaillatért, de ki kellett próbálni, hogy mit tud ez a kis csecsebecse. Csuklómra került fel, ami azért nem ugyanolyan, mint rendesen viselve. Nekem úgy tűnik, hogy kevésbé intenzív az illata a fújós formulához képest, nagyon-nagyon bőrközeli, kb. két óra múlva már csak nyomokban érezhető, négy óra alatt pedig teljesen elillant, tartóssága rajtam nagyon gyenge. Az pedig engem kifejezetten zavar, ha egy kozmetikumban, legyen szó akár krémről vagy parfümről, nem látom, hogy meddig van még. Jelen esetben kívülről semmi nem látszik, lehet, hogy lenne rá valami spéci módszer, hogy meg lehessen becsülni a tartalmát, mondjuk az aplikátor nyelén látni, mint az autókban az olajszintmérő pálcánál, nem tudom. Mint ahogyan azt sem, hogy milyen gyorsan fogy, szájfény alapján csak becsülöm, hogy nem tart túl sokáig. Ha már ez az illat, akkor szerintem a hagyományos fufu jobban megéri, de lehet, hogy vannak, akik pont ezeket az általam kifogásolt tulajdonságokat tartják előnyösnek. Elsősorban az elég gyengére sikeredett tartósság miatt nem adok neki két csillagnál többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 6.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletesebb információ a smartskincare-en.