Chanel

Ár:   27 950 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. április 21.

Ár:   27 950 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Intenzív hidratáló és antioxidáns hatású szérum - minden bőrtípusra.

Mikro cseppes szérum. A kamélia mikro cseppek egybeolvadnak a bőrrel és folyamatos hidratációval látják el. Rendkívül intenzíven hidratál, feltölt, véd és ragyogást biztosít. Használatával a bőr olyan puhává, egyenletessé és a fiatalságtól ragyogóvá válik, mint még soha.

Ár: 11000 Ft + postaköltség , Eladó: andiriri
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: --

andiriri

2020. február 21.

Szuper szérum, nekem önmagában is elég, annyira jól hidratál és látványosan feltölt! Ragyogó és élettel teli lesz utána a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Skiiin

2018. november 28.

Csak mintát próbáltam még belőle egy héten keresztül, engem maximálisan meggyőzött. A hidratáló hatása szuper volt, eszméletlen módon "feltöltötte" a bőrt nedvességgel, használatát követően friss, újjászületett lett a bőröm. Elég testes szérum, nekem nem szívódott be azonnal (viszont egy idő utána szépen eltűnik), utána egy könyedebb hidratáló krémet tettem fel, a nehezebb krémet a bőröm már nem bírta volna. Összességében nálam nagyon jól működött, viszonylag kis mennyiség kell belőle, így gazdaságos.

Update: Már kétszer megvettem a teljes kiszerelést...abszolút favorit!Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

VickyV

2018. szeptember 24.

Krémével együtt vettem meg, ahogy ott is írtam, kicsit magába szippantott a "Chanel varázs", úgy érzem:) a krémmel vegyes érzéseim voltak, mert imádom az illatát, és rosszat nem igazán tudok mondani róla, de nagy különbséget sem véltem felfedezni. Ez a kis szérum viszont elég meggyőző. Én elsősorban szem köré használom, mert élénkíti, életet lehet bele. Hasonlóan vagyok viszont vele, mint az "édesanyjával", hogy nem vagyok benne biztos, hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

hbad

2018. május 28.

Csodatermék, szinte újjászületik tőle a bőr!Nagyon szép, egységes a bőröm, pedig nem régóta használom.A gél állag is szuper,gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 28.

Regi84

2017. január 17.

Ez hivatalosan is egy csoda! A gél krémmel együtt használ tökéletessé tette a bőrömet, nem zsíros, nem száraz, nincs pattanas, mitesszer se sok és kisimult, egységes, ragyogó. Az illata a szokásos Chanel, az állaga könnyed, tipikus szérum-szerű, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

juditkaa70

2015. július 22.

Egy könnyed szérum,én lengikább tavasszal,és nyárra ajánlom! Az ősz és téli időszakban kevésnek bizonyulna! Egyébként egy nagyon remek termék,ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 22.

szeliger

2015. május 2.

A szérum nagyon jó, a szomjas, vízhiányos bőrt jól feltölti. Már most is szeretem, nyáron a melegebb időben pedig még inkább számítanék majd rá. Kellemes, Chanel illata van, ez a más termékeknél már jól ismert virágos friss illat, ami a bőrön csak rövid ideig érezhető. Magam részéről szeretem, ha a krémeknek van egy kis illata, szerencsére a bőröm többnyire nem büntet ezért a szenvedélyért és ez a szérum kifejezetten kellemes ebből a szempontból is. Az átlátszó színű gél gyorsan beszívódik, magában is jó egy BB/CC krémmel, ha természetesebb hatást akarok vagy egy könnyebb krémmel kiegészítve hagyományos alapozóval komolyabb sminkhez. Az a mániám, hogy szeretem látni, mennyi van még a flakonban itt értelemszerűen könnyen teljesül. Ugyanakkor rémüldözve nézem, hogy hogyan emelkedik a pumpa alja, minden egyes kinyomásra szemmel jól láthatóan, nagyon gyorsan fogy. (Ezt más ilyen gyöngyös szérumnál is megfigyeltem, valahogy kisebb a sűrűségük, pl. a Nivea gyöngyös széruma is nagyon gyorsan fogy.) Éppen ezért bármennyire is jó, valószínűleg nem fogom újravenni, mert így a használata nagyon gazdaságtalan, még kuponkedvezménnyel is drága ahhoz, hogy pár hét alatt elhasználjak egy flakont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 2.

Antioxidánsok: Camellia Japonica Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

A japán kamélia virágának a kivonata. Magas A, B, E vitamin tartalmú természetes antioxidáns, bőrnyugtató és "anti-pollution" hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy védi a fibroblasztokat az oxidatív károsodásoktól, amelyeket a levegőben levő szennyezőanyagok váltanak ki, ezáltal gátolja a kollagén-lebontó folyamatokat a bőrben. Ezen kívül elősegíti számos, a bőrben természetesen előforduló antioxidáns enzim, például a szuperoxid-dizmutáz (SOD), a kataláz és a glutation-peroxidáz jelenlétét (forrás). A kivonat ezen kívül gazdag forrása a melanintermelést szabályozó, az UVB-károsodás látható jeleitől óvó galluszsavnak.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

PVP 0 0