Chanel

Ár:   25 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. április 20.

Ár:   25 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az első hidratáló, amely nyugtatja és megvédi az érzékeny bőrt. Csupán 10, gondosan válogatott összetevővel az optimalis toleranciáért. Illat és alkoholmentes.

Regi84

2016. december 20.

Elfelejtettem, amikor előszőr próbáltam hogy ez miért is lett kitalálva, úgyhogy iszonyat nagy csalódás volt amikor nem jött az a jó kis Chanel illat :( persze ez pont ennek a krémnek az előnye lenne, de én éppen ezért nem szeretem. Amúgy jól hidratál, de így az illat nélkül lehetne bármilyen középfelső kategóriás krém. Szóval köszi Chanel, de ez nekem nem kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

hopihe11

2016. július 14.

Erősen túlárazott termék. Hidratál és kb. ennyi. A pirosságot nem csökkenti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Erősen túlárazott termék. Hidratál és kb. ennyi. A pirosságot nem csökkenti.

szeliger

2016. április 20.

Pumpás kiszerelésben elérhető, a pumpával a termék jól adagolható. Nagy bánatom, hogy a műanyag flakon még csak nem is áttetsző, bármilyen erős fény felé fordítja az ember, nem lehet látni, hogy még mennyi van benne. Ezt ellensúlyozza, hogy utazásbarát, nesszeszerbe dobálós darab.
Sokszor lehetett kifogásokat olvasni arról, hogy a Chanel kozmetikumok erős illatúak, a cég meghallotta az üzenetet és összedobott egy hypoallergén hidratálót. A krém jó, klasszul hidratál, gyorsan beszívódik, nagyon kellemes érzés az arcnak. Pár napig minden este használtam, hogy lássam, mit tud, a magasabban belőtt árat leszámítva nemigen tudok belekötni. Én személy szerint szívesebben használom az illatos krémeket, de ha a sok kenceficével kiütöm a bőrömet, akkor ez a termék pár napig használva tényleg csodára képes. Száraz, érzékeny bőrűek szeretni fogják, de azért olcsóbban is beszerezhető hasonlóan jó hatású krém a gyógyszertárakból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 20.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0