Chanel

Ár:   14 290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Ár:   14 290 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2015-ös nyári limitált kiadás

• fényes, bársonyos finish, mely növeli az egészséges, természetes ragyogást az arccsonton egy kis színt hozzáadva.
  • selymes második-bőr textúra , könnyű, púderes érzettel.
  • pamut és rózsa kivonattal, méhviasszal dúsított.

3 árnyalatban kapható

Ár: 10700 Ft - az ár a posta költségét tartalmazza , Eladó: szeliger
Állapot: használt, kevés hiánnyal, a képen látható állapotban, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 15.

A fenti leírás kiegészítésre szorul, mivel 2015-ben valóban 3 árnyalat volt belőle, de már 6 árnyalatban érhető el.
Megjelenése óta a 22-es árnyalatot használom, és csak megerősíteni tudom, hogy csodás termék.
Könnyű a használata: praktikusan kézzel a legegyszerűbb a felvitele, még kezdő sminkelőknek is jó szívvel ajánlható.
+ Nagyon finom az illata is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 15.

+ Nagyon finom az illata is!

annama

2019. március 4.

Ennek minden cseppje kincs. Nagyon szép, természetes a fénye, könnyen eloszlik, kellemes színekben kapható. az ára abszurd, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

bobekecske

2017. április 13.

21-es szín akciós beszerzése után nemrég volt szerencsém még jutányosabb áron megszerezni a bronzosabb színváltozatát is: mindkettőt imádom. Nagyon könnyen, gyorsan használható, nem kell annyit "éíptgetni" a színt, mint az általam használt olcsóbb társainál. Nem nagyon fénylik át a nap folyamán, elég tartós, a színek pedig nagyon természetes hatásúak, valóban nyári nap-hatásúak. A bronzosabbal azért a világos bőrömmel óvatosabban bánok, de elég szépen helyrehozható, ha picit megszaladna a kezem a mennyiséggel. Nagyon enyhén csillámosak, bőrön már inkább csak a hatást látni, csillámot szerencsére nem.
Az illatát nagyon szeretem, felvitel után már nem érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Az illatát nagyon szeretem, felvitel után már nem érződik.

despoina

2017. január 28.

Nagyon jó termék, még ha nem is szeretem a krémes píreket ez a termék kivétel. Gyönyörűek a színek, krémes a textúra, ujjakkal is játék eloszlatni. Jól pigmentált igy 1-2 húzással is meghatározó színt ad az almácskáknak. Mindegyik szín csodás: a leguniverzálisabb a barna ezt követi a májvás, a legextrább a barackos. Tökéletes azoknak akik meg tudják fizetni és nem szeretnek a pirosítással bajlódni. Nem hiába Chanel...Olcsóbb alternatívája a Clinique Chubby.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Regi84

2017. január 1.

21-es van meg nekem is, és nagyon nagyon szeretem. Pont olyan isteni illata van mint a Chanel krémeknek, nagyon könnyű a stiftes megoldás miatt felvinni, ecset sem kell hozzá, utána pedig eldolgozni is nagyon gyorsan megy. Szóval szerintem tökéletes. Matt alapozóra főleg jó, mert legalább ad egy kis egészséges fényt a sminkhez. Alapból nem ezt akartam venni, csak impulzusvásárlás volt, de nagyon megérte, imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

hajasbaba

2016. július 31.

Nem vagyok benne biztos, hogy az itt leírtak szerint tavaly nyári limitált, én ugyanis egy hónapja vettem meg a képen látható első barnás árnyalatot., mindegyik színből volt még és a teszterek is kint vannak.

Hiába a barna szín, én az almácskákra húzok két-két csíkot és az orromra egy vékonyat, majd ujjal szépen eldolgozom, gyönyörű napbarnított színt ad. Sajnos nem valami tartós, és mindent megfog ami hozzáér (nekem rendszerint a telefonom kijelzőjén szokott lenni egy nagy barna paca).
Tengerparti nyaraláson, tengerparti estéken nagyon szépen mutatott, és használtam is nagy örömmel mindennap, így nem bánom, hogy megvettem, de újat nem fogok belőle zsákmányolni.
Azt még meg kell jegyeznem, hogy erősen parfümözött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

Azt még meg kell jegyeznem, hogy erősen parfümözött.

eperkeszederke

2015. december 30.

Nekem is a 21-es árnyalat van meg és szerintem ez a legszebb a három közül. Ahoz tudnám hasonlítani ezt a színt,mint amikor a szél vagy a hideg kicsit megcsípi az arcom. Ami nálam a hab a tortán, az az illata...Imádom! Valóban nagyon kevés is elég belőle, a kiszerelés is praktikus, és csak helyeselni tudok az előttem szóló véleményére! :) Remek vétel volt, ez nálam is 5-ös! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

miko02

2015. október 19.

A Blush N°21 árnyalatra sikerült szert tennem. Nagyon szeretem, igazi pirospozsgás árnyalat. Egyszerű használni, kellemes a textúrája. Egy-egy húzás elég az arccsontra, azt ujjal elsatírozom, és kész is a rózsás arc. Annyira kevés kell belőle, hogy valószínű életem végig is kitart! :-)
Szuper a csavaros kiszerelés, dobhatom a táskába is, nem kell attól félnem, hogy összetörik. Utazáshoz is ideális, és nem mellesleg igazán sikkes! ;-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.