Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. március 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: keresem/megegyezés szerint , Eladó: violator
Állapot: üveges , Helyszín: --, fizetés: --

Yeticica

2020. március 21.

Ma kaptam ajandekba az eredeti edt-bol egy falatnyit, es oszinten meglepostem, hogy nekem egy ilyen illat tetszik. Sot, mukodik rajtam.
Az eleje kifejezetten nem tetszik, a siras kerulgetett tole, de 5 perc alatt teljesen atvaltozott : ahogy Blackbird irja, friss megis puderes, rozsas, bőrös. De szmmi odonsag, nehezkesseg vagy ferfiassag noncs benne. (Nekem egy emlekfoszlannyi Jhg citizen queen derengett fel, bar nem hasonlit igazan a ket illat). Nagyon borkozeli. Nagyon finom. Joban vagyok magammal - illat.

Up 1 evvel kesobb kb: hianyzik. Ha csilliardos lennék, kellene az olyan napokra, időkre, mint a.mostani karanténos, esős-szutykos undormány....
Es egy érdekesség: a La Pausa Coco Chanel háza volt, 1928-ban epitettek, es kesobb, a magyar Révész Imre író tulajdonaban volt.

La Pausa: the house built for Gabrielle Chanel on land bought in 1928 above the village of Roque brune. It is elegant, with its colonnades of cloisters, and cheerful, with its green shutters. The distant Italian coast can be seen on the horizon.To evoke its luxury and simplicity, Jacques Polge unraveled all the facets and contrasts of the Iris flower, for a scent that is both earthy and powdery, radiant and secret. An exquisite scent from the LES EXCLUSIFS DE CHANEL collection.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

Svetlana

2020. február 26.

Az elején kifújáskor maga a borzalom, később zöldes-íriszes-borsos illattá változik. Nyugtató komfortillat, abszolút nem kiabáló, nem harsány és sajnos nem is tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 26.

GNóri

2019. augusztus 28.

Friss, légies, virágos-zöld illat, összességében nekem kicsit retró érzete van. Sajnos rajtam a bőr nem igazán érezhető, a zöld virágosság pedig nem az én kategóriám. A tartóssága is elég gyenge.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Kincskereso

2019. május 9.

A tökéletes írisz-számomra. Nem harsány, kétsègtelenül elegáns, de pimaszul visszafogott formában. Nem kiabálja, hogy “drága luxusillat vagyok! Tessèk tôlem hanyattesni!” Az az illat, ami mintha nem is parfüm volna, hanem hangulat, lélek. Aki megérzi rajtad és megérti , mindig emlékezni fog rád.
Többen írják róla, hogy melankólikus. Ezt én így nem mondanám... inkább egy érett, elegáns hölgy vallomása ez az illat, melyben vannak fentek és lentek is. Bármikor vállalható. Megnyugtató, lélekemelô illat. Mint egy jó sírás után kacagni egyet. Már mindennel megbékéltél...
El sem tudom képzelni, hogy be legyen belôle nekem mindig, legalább egy üveggel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 9.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Salicylate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.