Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2008

Illatcsalád: fás-virágos

Illatjegyek: boróka, vörösbors, fűszerek, ibolya, ciprus, dohány, aldehydek, szantálfa, vetiver

Kicsivero

2019. március 22.

Carner B.Palo Santo frissebb változatban :)
Ugyan azt az érzest adja !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Carner B.Palo Santo frissebb változatban :)
Ugyan azt az érzest adja !

Tubereuse

2018. június 9.

Ez a sorozat egyetlen illata, amit nem tudok hová tenni. Káosz van, ott ahol rendnek kellene lennie. Rengeteg zöld jegy, aminek a vége nem a tökéletes befejezés.

Nőn nem szép, nagyon nyerssé válik és rengeteg benne a dohány. Ami engem nyilván duplán zavar, mert nem dohányzom. Beáldoztam Emberem, és láss csodát, rajta sem. Pedig bíztam a férfias elegyekben, azt mondta füst, füst, és füst.
Várom, ha valakin szépen muzsikál..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

Várom, ha valakin szépen muzsikál..

mrsgrob

2017. szeptember 5.

Női illat, de egyértelműen férfiak is viselhetik. Igazi, tiszta platánfa illat, ha közelről megszagolunk egy platán törzsét, vagy a platán egy nedves kéregdarabkáját szétdörzsöljük a kezünkben. Rajtam kesernyés fa, kis zölddel, egészen kevés füsttel. Elegánsan komoly, magányos, elgondolkodó. Csodálatos a megfelelő embernek. Nagyon hosszan tartó illat.
Update: anno 2015-ben az EDT-ról írtam 1-2 minta alapján a fentieket amit azóta már nem is lehet kapni csak a 2016-ban megjelent az EDP változatot. Ezt is kipróbáltam és a férjemnek meg is vettem (míg az EDT-ből csak mintákat vásároltam), nagyon szereti és istenien áll rajta. Csak annyi változást éreztem, hogy az EDT kesernyéssége kissé csökkent, minden más karater megmaradt. Ezt én örömmel fogadtam mert úgy érzem élvezhetőbb, miközben ugyanaz a csodálatos illat maradt. Blackbird véleménye igen találó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Isoeugenol, Citral, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.