Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-zöld

Összetétel: neroli, jácint, galbanum, bergamot, ylang-ylang, rózsa, nárcisz, írisz, gyöngyvirág, vetiver, szantál, pézsma, moha, cédrus, bőr

Ár: 18000 , Eladó: SzalayM28
Állapot: 100/80, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás
Ár: 5ml/3500.- 10ml/6000.- + szállítás , Eladó: Pamador
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes àtvétel, vagy posta, foxi előre utalás után

Torpece

2023. november 20.

Frissebb, sokkal zöldebb illat mint az edp és amiért nekem ez a változat nem tetszik sajnos annyira, az a háttérben megülő hamuszag. Engem ez kimondottan zavart. Az edp ellenben picit mélyebb zöldes illat, azt nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 20.

gladiola

2022. július 10.

Bár nem volt ilyen "feladat", de sikerült ebből is beszereznem egy üveggel, az illatot magát nem ismerve. Hiányoltam ugyanis a nyárból az EdP variánst, ami nekem ilyenkor valahogy túl vajas-virágos lesz, ezért nem tudom élvezettel használni. Ezzel az EdT-vel ezt az űrt próbáltam meg betölteni. Sikerült. Valóban nem teljesen ugyanaz az illat, mint az EdP, de karakterüket illetően nagyon hiányzott a nyaraimból már régóta a 19-es vonala.
Pici dohányt vélek én is érezni ebben, illetve szárazabb, fásabb, de ugyanúgy isteni illat, mint az EdP. Sajnos nagyon hamar megeszi a bőröm, csak emiatt adok 4*-ot. De maga a juice..... istenem, ez tényleg zöld! Az EdP szerintem inkább sárgászöld.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 10.

zsuzsibuzsi

Korcsoport: >54
2018. szeptember 2.

Imádom a Chanelt :-) ezért is működünk jól, na nem ez vicc, de tényleg bőrfüggő és hangulatfüggő a dolog, több próbát megér a vége gyönyörű és tartós szerintem 50 felett próbáljátok ki ,merem ajánlani :-) Timi nincs gond :-) amúgy én is érzem a cigarettafüstöt passz h mitől de nem maradandó !
Igen es eljött az ideje most szeptemberben es eltűnt a füstösség helyette lágy megis erőteljes finom zöld illata alakul ! Használni fogom 😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

KolozsiTimea

2018. július 10.

Van egy EDP vintage darabom belőle,imádom,majd olvasva a véleményeket kíváncsi lettem az EDT-re is.Nem kellett volna :( Rajtam konkrétan olyanná válik mintha rám öntöttek volna egy hamutartót,valami szörnyű.Még szerencse hogy egy KM-ás kedves ismerősnél szerettem volna megvásárolni,de előtte kipróbáltam,így természetesen már nem vágytam rá.Az IFRA-nak hála jó pár parfüm nem működik rajtam,vagy nem úgy mint azelőtt,és ez alól a Chanel ház jó pár alkotása sem kivétel,sőt... Tulajdonképpen próbálni is azért szerettem volna,mert újabban előfordult pl: Mademoiselle EDT ,hogy 1-2 percen belül eltűnt a bőrömről a parfüm,nem lehetett megmondani hogy hová lett felfújva,de ugyanez igaz az előbb említett parfüm EDP verziójára is annyi különbséggel hogy azt legalább egy rövid ideig lehet érezni. Sőt Chaneléknél maradva az "új" No 5 EDP is eltűnik rólam,míg a vintage verzió lerobbanthatatlan. Kis híján jól bevásároltam,ezúton is bocsáss meg nekem Zsuzsi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 10.

Tubereuse

2018. február 15.

No 19.
Megkaparintottam egy vintage edt-t még az IFRA előtt időkből. Köze sincs a reformulálthoz. Mély, időtlen és roppant elegáns.
Szofisztikált szappan illat egy rafinált budoárból. Akik nem szeretik, valószínűleg nem értik, és ebben nem segít az új formula.

Galbanum-jácint-bőr és moha quartett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 15.

No 19.

Galbanum-jácint-bőr és moha quartett.

Kristie

2016. február 25.

Tudom, sokan istenítik ezt az illatot, de nekem ez egy nagy csalódás! Amennyire szeretem az edp és a poudre változatát, annyira nem jött be ez az edt. Komolyan, ennél már egy 80-as évekbeli Tímea dezodor is kellemesebb, pedig az is egy ördögűző volt..... Ráadásul, a bőröm allergiás is rá, így engem ezzel valóban kínozni lehetne! :D Elnézést mindenkitől, aki szereti...mert tényleg sokan dicsérték nekem, és ezért vettem belőle fújóst. Remélem, a következő tulajdonosa többre tartja majd ezt a kis zöldikét. :P

Update:
No, az történt, hogy sikerült belefutnom egy romlott fújósba, így nem is csoda, hogy gyomirtónak hittem. :P Viszont nem hagyott nyugodni a dolog és ma elmentem megszagizni egy drogériába, hogy milyen is valójában. Nos, MEA CULPA, tévedtem, ez valóban egy egész jó illat! Természetesen, nem übereli a Poudre vagy EDP változatot, de akkor sem egy borzalom. Venni nem vennék magamnak, de azért megkapja a 3*-ot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

Update:

3tara2

Korcsoport: >54
2015. december 10.

Sokan mondják,hogy a 19 nem a legsikerültebb illata CocoAnyánknak! Teljességgel cáfolom!
Egészen lágy virágfuvallat van bőrbe kötve ciprus ágyon. Ez az illat egy ikebana. Műgonddal és szakértelemmel megalkotva. Semmi túlzás, semmi különcködés - itt minden a helyén van.
Lehet totózni,hogy pontosan mit érzünk ki....úgyse jövünk rá csak schlagwortokban 😊
Négyévszakos,bármely napszakos.
Elegáns,nem hippiparfüm. De jól mutat kiskosztümben és farmerben tűsarkokkal 😊
Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 10.

Négyévszakos,bármely napszakos.
Elegáns,nem hippiparfüm. De jól mutat kiskosztümben és farmerben tűsarkokkal 😊
Szeretem!

doreszka94

2015. február 11.

Ősszel kaptam születésnapomra, de nekem ez teljesen tavaszi parfüm, nem ilyen időbe illő. Eleinte szokatlan volt, mondhatni nem is nagyon tetszett, de egyszer-kétszer már használtam és kezdünk összebarátkozni. Alig várom már a tavaszt, hogy használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

edi74

2013. március 22.

mindig is vonzódtam a virágos-zöld illatok után. drogiban, teljesen véletlenszerűen tesztelgettem, nagyon megtetszett. nyomban megrendeltem, és akkora szerelem lett, hogy még felhajtottam egy no 19 testápolót is, ami istenien harmonizált az edt-vel (bár indokolatlanul csillogott, amit én utálok, de hát no, végülis egy luxustermékről van szó, meg vendéglátóénekesként elment a szállodában, étteremben... :) maga az illat számomra nagyon érdekes: egyszerre friss-zöld, és virágos-fás-bőrös. egyszerre tiszta-elegáns és dögös-szexis is. és nemigen jött még velem szembe.
nemrégiben beszereztem egy kicsi, tömény parfümöt is belőle, egy pöti csöppje ugyanazt az illatot hozza, csak ezerrel! :) örök kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 22.

krszta

2013. január 26.

Nem egy erőteljes, karakteres, szexi illat. Nem is ez a filozófiája. Friss, vidám, tiszta. Tökéletes választás forró nyári napkon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 42090, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.