Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2011. június 7.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Milka

2014. október 13.

szintén az acetonmentesbe sikerült belefutnom, osztanom kell a véleményeket, tényleg egy borzadály, mindenféle szempontból: állagra, szagra, használhatóságra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 13.

Nicu

2012. október 18.

Nekem az acetonmentes van meg, de egy borzalom :S Muszáj volt vennem lemosót, csak ez volt. Rémisztő a címke, egy részlete: R66 Ismételt expozíció a bőr kiszáradását vagy megrepedezését okozhatja! R67 a gőzök álmosságot vagy szédülést okozhatnak!
Egyszer használtam, de többször nem fogom. Lemostam a lakkot, durván kiszáradt a körmöm, körömágyam, körmöm melletti bőr kezdett is repedezni... Iszonyú szaga is van. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

barbee77

2012. április 22.

Nem tudom melyik a rosszabb,ez vagy az Eszter.. mind2 pocsék,büdős,irritáló. Erre tényleg ezt lehet mondani hogy teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Emulgeálószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate