Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Hidratáló krémek

Kiszerelés: 125 ml

FooZoGo

2017. december 28.

Egyszerűen imádom, ár-érték arányban is tökéletes.
Pozitívum:
- egy éjszaka alatt csodákat művel
- NAGYON puha lesz az arcom tőle
- gyorsan beszívódik, nem nehezíti el az arcom és nem leszek tiszta zsír és fény
- ára elképesztően kedvező (csomagban; gél, krém, tusfürdő, testápoló, sampon- meg pláne megéri, talán 2000.-Ft körül van egyben)
Negatívum:
- kifejezetten száraz részeken nem segít
- fényesít
- ha viszonylag sokat kenek magamra, akkor lesz az igazi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Egyszerűen imádom, ár-érték arányban is tökéletes.
Pozitívum:
- fényesít
- ha viszonylag sokat kenek magamra, akkor lesz az igazi

Kispitypang

2012. szeptember 22.

Ajándékba kaptam ezt a krémet egy szettben, testápolóval, samponnal, tusfürdővel együtt. A csomag többi részét már régen elhasználtam, csak ezt a krémet halogattam folyton. Igazából nem gondoltam, hogy szeretni fogom (talán nem is szeretem), de megtaláltam a módját, hogy elhasználjam. Mivel kidobni nem nagyon szeretem a dolgokat. A krémnek borzalmasan erős parfüm illata van, ami egyáltalán nem szimpatikus, és rettenetesen zsíros, nehéz állaga. Szóval ha bőrtípust kellene mondani, akkor mindenképp száraz bőrre javasolnám. Eleinte a hagyományos módon használtam, (kizárólag csak este!) felkentem és türelmesen vártam, hogy egyszer majd csak beszívódik. Mentségére szóljon, hogy tényleg beszívódott, de nehéz, zsíros érzete volt. Aztán egyszer csak (valami váratlan megvilágosodás folytán) elkezdtem vizes kézzel felvinni az arcomra. Egyrészt így sokkal vékonyabban rétegben tudtam felkenni, másrészt valahogy jobban is beszívódott így. És ami a lényeg: a bőröm pár percen belül teljesen beszívta a krémet, és utána tökéletesen hidratált és szinte teljesen matt lett!
Értékelés: 3* - nem rossz krém, de zsíros bőrre semmiképp sem ajánlom, hacsak valaki direkt nem úgy akarja használni, mint én. Az biztos, hogy magamnak meg nem venném, de elhasználom, és igazából ezen a módon határozottan kellemes, és működik is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Antioxidánsok: BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.