Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Egyéb

Kellemes hűsítő hatást biztosító gél. Alkalmazható egyszerűen csak a közérzet javítására, vagy a akár a test egyes területeinek kezelésére olyan esetekben, amikor hűsítő-frissítő hatás kívánatos.

Kiszerelés: 100 ml

ballakata1221@citromail.hu

Korcsoport: >54
2012. szeptember 13.

Nagyon jó mindenre használom,megfázásra is.Gyógyszer allergiám van a fájdalmamon is segít .Csak mostanában nem találom sehol. Tudna valaki segíteni melyik üzletben vásárolhatnám meg.Köszönöm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Hibiszkusz

2012. július 6.

Gondoltam kipróbálom mennyire hűsít, 135 Ft-ot áldoztam fel érte a 100 forintosban. Nagyon nem akart jó lenni, csak addig éreztem a hűsítő hatását, amíg nem száradt meg. Gondoltam ugyanezt úgy is elérhetem, hogy bevizezem magam, nem kell hozzá krém. Aztán tegnap este megint adtam neki egy esélyt, és működött. Elég jó hűsítő, frissítő érzés volt, bár ehhez egy nagyobb mennyiséget kellett magamra kennem. Úgy látszik korábban ez lehetett a baj. Kb háromszor kentem át az adott területet, és akkor kezdett hatni. Szóval sok kell belőle, de akkor egész jó. Eddig más jégzselét nem használtam, úgyhogy sajnos összehasonlítani nem tudom, de ennyi pénzért szerintem egész tűrhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 6.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20, Triethanolamine
Tisztítószerek: Polysorbate 20, Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 42090

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.