Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hibiszkusz, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Egyéb

Vérbőséget, azáltal meleg érzetet biztosító készítmény. Használata minden esetben javasolt, amikor meleg érzet, vérkeringés javítása a kívánt cél (masszázs, sportolás előtt, esetleges izomhúzódások).

Kiszerelés: 100 ml

Nihilia 01

2012. november 1.

szerintem csíp /a paprikakivonat miatt/, de tökéletesen jó arra amire kitalálták, ennyi pénzért meg pláne..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 1.

kigyogirl

2012. október 11.

Kellemes az illata,amolyan gyógynövényjelleg,gyorsan beszívódik és aránylag serkenti a vérkeringést is. Én azért vettem mert nagyon hidegek a kezeim mindig (még akkor is ha pulcsiban vagyok) és néha egy kicsit ebből a gélből belemasszírozok a kezeimbe és javít valamennyit. Összességében ennyi pénzért egész jó termék :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Piros pigment. (Acid Red 1)