Charlotte Tilbury

Ár:   £60   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   £60
Kiszerelés:   8,4 g
Lelőhely:   külföld, online

2017-es limitált kiadás

Akár természetes, akár kifinomult füstös, esti randihoz való vagy rockos szemsminket szeretnél, ez a paletta azonnal megadja neked az új, satírozható és építhető árnyalatoknak köszönhetően. A préselt formulát úgy tervezték, hogy a szemhéjpúder kevésbé potyogjon és kezelhetőbb legyen. A színeket hármas csoportokra osztották, négyféle smink elkészítéséhez:

• Day Eye - Friss, természetes nappali sminkhez
  • Desk Eye - Munkahelyi sminkhez
  • Date Eye - Lágy, füstös szemsminkhez
  • Disco Eye - Partisminkhez, drámai hatáshoz

svivko

2018. március 13.

Ha természetes, könnyű és mégis szemkápráztató szemsminket szeretnénk (akár menyasszonyit) akkor csak ez a paletta.

Tökéletes példa erre a mai reggelem, amikoris elhúztam az időt az olvasgatással és a reggelivel, így maradt nettó 15 percem a teljes sminkemre (nekem az nagyon kevés, szeretek tötyölni), a gyors cushion alapozás és bronzosítás után ehhez a palettához nyúltam. Szuperolajos szemhéjamból adódóan én minden szemsminkhez alapot használok, ma éppen a MAC Groundwork paint pot-ját ami tökéletes a Desk eye look-hoz.
Egy kis matt csontszín és a desk eye téglaszínével a szemráncba és afölé, a két szemszélen a matt sötétbarna cicásra satírozva és a teljes mozgó szemhéjra + a belső szemzugba a csillámos szín. Egy ecset, 3-4 perc és kész a tökéletes, polírozott, egész nap tartós szemsmink.

Ha a csillámos színeket szeretném esti sminkben vagy alkalomra felerősíteni, Karima McKimmie után szabadon a Too Faced glitter glue-ját használom alájuk, szinte fóliás finish-t érek így el velük.

Sosem porolnak, vagy potyognak, álomként satírozódnak, továbbá egyáltalán nem kopnak, vagy fakódnak 8 óra után sem. Szerelem paletta!

Vizes ecsettel én megjártam a csomtszínnél, sajnos megkeményedett és csak 4-5 sminkelés után tűnt el a tetejéről az a páncélos réteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

scorpionqueen

2018. január 18.

Se veled, se nélküled viszonyban vagyunk ezzel a palettával, de inkább a "se nélküled" felé hajlok, viszont a "se veled" rész miatt nem kap maximumot.
Ha összeállíthattam volna saját magamnak egy palettát, az ezeket a színeket tartalmazná, tapsikoltam az örömtől, amikor megláttam élőben. Gyönyörű, tényleg álomszép színek, textúrák, imádom, ahogy csoportosította őket CT, hogy variálhatóak, hogy tényleg bármilyen alkalomra használható. Az egy sorba rendezést is szeretem, mert kecses, szép, jó nagy a tükör, jaj hát tényleg egy álom, ahogy kinéz. És akkor jöjjön az, ami miatt minden, de tényleg minden egyes használat során idegbajt kapok tőle: több színt (a fényeseket) sem tudok felhordani ecsettel, van olyan szín, amibe ötször-hatszor kell újra és újra beledöngölnöm az ecsetet és utána kinyomni a szemgolyómat, hogy átmenjen a szemhéjra. Azt tudtam, hogy CT a fényes színeket ujjal való felhordásra készíti, de nem vagyok hajlandó ujjal sminkelni, mert nagyon nem higiénikus és az ujjon található zsír tönkreteszi a porokat hosszútávú használattal. whitemerci kollegina sok-sok tanáccsal ellátott a használatát illetően (ezúton is köszönöm), és volt, amelyik által könnyebb is lett a felhordás, de még mindig képtelen vagyok megbocsátani, hogy egy, maximum két felvétellel nem kerül elegendő festék a szemhéjra. A nedves használat miatt sajnos le is tömörödtek ezek a fényes színek, úgyhogy még nehezebb most már dolgozni velük.
Jó hír: a matt színek igen jók. Nem igazán értem a pigmentáltságra vonatkozó külföldi panaszokat, szerintem ezzel nincs gond. Nem potyognak, azokhoz tényleg elég egyszer-kétszer hozzájuk érinteni az ecsetet, jól satírozhatóak, tényleg jó velük dolgozni.
És amiért mégis 4 csillagot kap az állandósult idegbaj ellenére is: olyan gyönyörű sminkeket tudok vele csinálni, hogy öröm nézegetni 5 percenként a tükörben. És sokáig tartanak, az idő múlása nem igazán látszik rajtuk, nem kopnak, nem halványodnak, nem mozognak. Ez az, amit szeretek, ahogy szeretek kinézni. Szépen, finoman. Kicsi fény ott, ahol kell, ahol előnyös, kicsi árnyék ott, ahol szükséges, szofisztikált színek, mindez olyan harmóniában, amit más palettában nem találok meg így egyben. Kár, hogy minden egyes alkalommal kitépem a hajam, mire elérem ezt a kinézetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylic / Capric Triglyceride
Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: CI 77491, Iron Oxides, Black 2 / CI 77266, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ultramarines
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Sodium Dehydroacetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.