Chat D'or

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bnemrita, az összetevőket feltöltötte: dameliepoulain, Módosítva: 2016. július 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatkategória: orientális-virágos illat

Illatjegyek: bazsarózsa, magnólia, licsi, liliom, pézsma, frézia, rózsa és fás jegyek.

KisTigris

2019. november 23.

Meglepően kellemes, vitágos illat. Rajtam nem pacsuli. Hétköznapi illatnak tökéletes.
Up date: egy idő után erős, orrfacsaró az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

Up date: egy idő után erős, orrfacsaró az illata

Boginyuszi

2017. április 5.

Finom illat, kellemes, tiszta, tavaszias. :) nem tudtam minek a másolata, csak szaglásztam az eurós mini "drogériában" ezeket az olcsó parfümöket, és megtetszett az illata :) tartós is, amin meg is lepődtem ilyen ár mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Ariel001

2016. június 29.

Szerintem jól sikerült másolat. Állandó kedvenceimet mindig eredetiben vásárolom meg, de ha jön vmi dilim hogy új illat kell, vagy megtetszik egy illat, sajnálok rá több tízezret kiadni, főleg hogy előfordult nem egyszer hogy pár nap után megszűnik a rajongásom egy parfüm után, vagy magamon nem viselem el, erre nagyon jók ezek az utánzatok! Így olcsón próbálgathatok, illetve a fújkálhatok lelkiismeret furdalás és a pénztárcám teljes kiürítése nélkül. Tartóssága különösen jó, kellemes, elegáns, friss tisztaság illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Bnemrita

2014. szeptember 25.

Chloe másolat. Kaptam én is (tovább is ajándékoztam...), de kevéssé hasonlít az eredetire. Nem kellemetlen, vagy zavaró illatocska, de nekem nem igazán jött be. Tartósnak tartós. 3 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 45410