Chatler

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2021. február 15.

Paco Rabanne Lady Million parfüm utánzat

Erika80

2021. február 21.

Nekem inkább a frissesség jut eszembe róla, némi édesebb háttérvonulattal, mintsem az édes vonal és bár gyümölcsöt is tartalmaz, számomra mégis inkább a virágos illatjegyek érvényesülnek benne. Nem csak ennél az utánzatnál, az eredetijénél is ugyanezt érzem. Különleges illat. Elejében egyáltalán nem tetszett, furcsán friss és furcsán virágos. Aztán később mégis elkezdett érdekelni és bár nem lett kedvencem, néha mégis jól érzem magam a bőrömben ha magamra fújhatom. Megéri az árát, rajtam az eredeti sem tartott tovább, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.