Chatler

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Terka25, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Bottega Veneta parfüm utánzat

jazmera

2019. november 11.

Az eredetit ismerem, viszont sosem birtokoltam, így rendszeresen nem használtam. Mindig elvarázsolt.
Úgy gondoltam, hogy ennyi pénzért nem nagy kockázat, így bevállalom ezt a kis utánzatot.
Hát ez egy álom!!!
Nem fogom elemezni az illatot, az eredetinél mindent leírtak; luxus, olasz életérzés, szolidan bőrös, virágos kis csoda. Ár-érték arányban csúcs szuper illat.
Azt hittem megtaláltam a szignatúraillatomat az Angel személyében, de ez a kis Bottega utánzat- illetve az eredeti- elbizonytalanított.
Remélem senki másnak nem fog tetszeni, így marad nekem :-)
Ja, az én üvegem nem így néz ki, de tőlem tejes zacskóban is lehetne, akkor is imádnám. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Hát ez egy álom!!!
Remélem senki másnak nem fog tetszeni, így marad nekem :-)