Chatler

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. február 18.

Ár:   2000 Ft

Calvin Klein CK One parfüm utánzata

Erika80

2020. február 20.

Számomra az eredeti parfüm valamiért kissé kamillás-gyógynövényes mellékzöngével rendelkezik. Nem erőteljesen, mégis picit azt érzem ki belőle és nem feltétlen csak a bőrömön, hanem levegőbe fújva is. Megmagyarázhatatlan, de így van. Egyébként egy frissítő, fás és citrusos tiszta illat. Komfortos, bármikor viselhető, egyáltalán nem zavaró, klasszikus unisex illat.
Ez az utánzat nagyon jól hajaz az eredetire, bár kevésbé olyan gyógynövényes és kamillás érzetű számomra, de nekem pont ezért tetszik mérföldekkel jobban. Aki a nagyon nőcis, édeskés illatokat használja szívesebben, azok számára szerintem kissé maszkulin, de én nagyon szeretem az ilyen jellegű parfümöket. Teljes mértékben elégedett vagyok vele. Tartósságával szintén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.