Chatler

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2018. december 29.

Marc Jacobs Decadence parfüm utánzat

Lune78

2019. június 18.

Update: 2019.06.18.
Este befújtam vele magam. Leszáradás után egy édeskés, játékos illat maradt rajtam, van benne egy kis zöld, egy kis púderesség is. Nem tudom azonosítani, hogy mi olyan édes benne, de nagyon jellegzetes maga a parfüm. Tetszik. Annyiban viszont csalódott vagyok, hogy egy kicsit uborkásabb, kaprosabb, zöldebb, kevésbé édes illatra számítottam. Talán a másik utánzat, ami kevésbé édes, az jobb lenne nekem. Ettől függetlenül mindennapos illatnak számomra tökéletes és igen egyedi.

2019.06.17.
Mivel nem szeretek azonnal eredeti illatot venni, van, hogy megrendelek 1-2 utánzatot. Persze ezzel be is lehet fürödni, mert van, hogy az utánzat jobban tetszik mint az eredeti (jártam már így). Nos, ebben az esetben az eredetihez nem volt még szerencsém, de ez, ez valami isteni. Még nem tudom, hogy rajtam hogy muzsikál, de ahogy megszimatoltam, egyszerűen imádni való. Igazi orientális illat. Összetett és dögös, valami zölddel a közepén. Ma délután kipróbálom otthon és meglátjuk, hogy milyen lesz rajtam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Update: 2019.06.18.

2019.06.17.

Adrienn1024

2019. május 27.

Ugyanazt tudom írni mint az NG Perfumes Untouchable parfümhöz. Nagyon egyedi, különleges illat. A különbség közte és a másik utánzat között hogy ez édesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Erika80

2019. január 12.

Amikor az eredetijét néztem meg az egyik parfümériában, picit megdöbbentem. Sok külföldi youtuber áradozott róla, hogy ez micsoda sexy és dögös illat.. és azt gondoltam na ez aztán parfüm lehet a javából! Aztán amikor végre magam is "megkóstolhattam" leesett az állam. Az első gondolatom valami ilyesmi volt: ..csak ennyi?? eez a szexi illat?? most ez komoly?? ismét egy túlhájpolt parfüm. Félreértés ne essék, jó volt az illata, csak valami még többre számítottam.
Aztán amikor megláttam az utánzatát, gondoltam egyet és megvettem, hogy akkor majd én ezt tesztelgetem. Első benyomás kifújás után az volt, ami az eredeti esetében is, majd elkezdett tetszeni. Aztán egy rendezvény folytán összefutottam pár férfi egyeddel és a beszélgetés közben érdeklődtek, hogy mi ez a szuper illat!? Valahogy csalogatta a férfi orrokat. :)
Akaratom ellenére is egy jól öltözött, határozott és figyelemfelkeltő nő jelenik meg lelki szemeim előtt aki megjelenésében nem kihívó, mégis dögös.
Mégiscsak sexy ez az illat.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Mégiscsak sexy ez az illat.. :D

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.